Žiauri paramediko mirtis Vilniuje sugriovė šeimos gyvenimą: sūnus išliejo širdį

Vasario 16-ąją prezidentas Gitanas Nausėda įteikė iškilmingą apdovanojimą tragiškai Vilniuje žuvusio paramediko Dmitrijaus Alimovo sūnui Juliui ir dukrai Milenai.

Mirusio paramediko atminimas buvo pagerbtas prezidentūroje – žuvusio gelbėtojo vaikams įteiktas Žūvančiųjų gelbėjimo kryžius.

Sulaukė gausaus palaikymo 

Apdovanojimą atėjęs atsiimti sūnus Julius kartu su seserimi Milena sulaukė gausių plojimų, susirinkę svečiai juos palydėjo išreikšdami pagarbą žuvusiam tėčiui.

Daugeliui pro akis neprasprūdo ir dukros rankose neštas mirusio tėčio portretas.

Neslepia jaudulio 

Naujienų portalas tv3.lt pasikalbėjo su žuvusio paramediko sūnumi. Pasiteiravus, kaip šiuo metu jaučiasi gavęs apdovanojimą, vaikinas neslėpė, kad atsiimti apdovanojimą buvo nedrąsu, tačiau tuo pačiu tai yra akimirka, kurios nepamirš visą gyvenimą.

„Mano tėvas buvo mano herojus. Aš labai dėkingas prezidentūrai, kad suteikė tokį apdovanojimą, tačiau tuo pačiu, nors akimirka ir buvo pakili, širdyje jaučiau didelį gailestį ir liūdesį, nes šalia nėra tėčio“, – kalbėjo vaikinas.

Trūksta buvimo su tėčiu 

18-metis Julius atviras – laikui po truputį gydo žaizdas. Lengviau su tėčio netektimi susitaikyti sekasi 12-metei sesei, kuri jau priėmė žinią, jog tėčio nėra, tačiau Juliui dar per sunku.

„Iki šiol jį prisimenu. Man jo labai trūksta. Trūksta buvimo kartu. Paskutiniu metu planavome kartu žvejoti. Turėjome važiuoti į žvejybą, bet taip ir nenuvažiavome“, – sakė jis.

Seka tėčio pėdomis

Žuvęs Juliaus tėtis – paramedikas, skubėdavęs į pavojingas situacijas, gelbėjęs tuos, kurie kovoja su mirtimi.

Paprašius pasidalinti, galbūt ir pats vaikinas seks tėčio pėdomis, sakė, kad ne visai tiesiogiai, tačiau darys tai, ką itin mėgo tėtis.

„Mano tėtis labai mėgo gaminti. Būtent jo dėka aš nuėjau mokytis būti virėju. Sakyčiau, kad čia toks įprasminimas, veiklos pratęsimas“, – kalbėjo 18-metis.

Reikšmingi prezidento žodžiai

Vis tik pašnekovas neslepia – nors po tragedijos praėjo daugiau nei trys mėnesiai, jis jaučia pyktį tam vaikinui, kuris nepamatuodamas grėsmės ir pavojaus, lipo ten, kur pavojinga.

„Aš jaučiu didelį pyktį tam žmogui. Labai gaila, kad per tokius žmones mes likome be tėčio. Tas vaikinas gyvas, susisiekti nebandė, neskambino, nerašė – neturime jokių žinių.“

Julius atviras – akimirką, kai prezidentas įteikė apdovanojimą tėčiui, kurį atsiėmė su jaunesne sese, prisimins visą gyvenimą.

„Prezidentas mums pareiškė užuojautą, pasveikino ir pasakė, kad tokių žmonių kaip mano tėtis – reta, nes jis tiesiog yra didvyris.“

Tragedija įvyko lapkričio mėnesį 

Primename, kad skaudi nelaimė įvyko lapkričio 14-ąją, Naujojoje Vilnioje. 17-metis vaikinas užlipo ant traukinio vagono ir prisilietė prie aukštos įtampos laido.

Norėdamas suteikti pirmąją pagalbą, greitosios medicinos pagalbos darbuotojas užlipo ant traukinio vagono ir taip pat patyrė elektros iškrovą. Deja, dėl daugybinių sužalojimų, ligoninėje jis mirė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer