Žmoną dėl ukrainietės pabėgėlės palikęs vyras teisinasi: su ja viskas kitaip

Iš Ukrainos pabėgusi Sofija Kardakym, užmezgusi santykius su vaikinu, kuris jai suteikė prieglobstį, sakė, kad ji „nepavogė vyro“ ir teiginius, kad ji buvo šeimos ir santuokos griovėja, pavadino „nesąmone“.

22 metų Sofija Karkadym išvyko iš Lvivo ir buvo apgyvendinta kartu su 29 metų Toniu Garnettu, jo žmona Lorna ir dviem vaikais gegužę po to, kai pabėgo nuo karo iį savo šalies. Tačiau Tonio ir Lornos santykiai smarkiai pakriko, kai dviejų vaikų tėtis pradėjo jausti jausmus Sofijai praėjus vos kelioms dienoms po to, kai ji apsigyveno su jais, rašo dailystar.co.uk.

Jų santykiams įsibėgėjus, Tonis išsikraustė iš savo namų ir pradėjo gyventi tėvų namuose su Sofija. Dabar Sofija atsakė į teiginius, kad sunaikino šeimą, sakydama: „Galiausiai nusprendžiau parašyti įrašą apie didelio atgarsio sulaukusius pastarojo meto įvykius.

Pirmiausia noriu pasakyti, kad aš nieko nepavogiau ir neatėmiau iš tos šeimos. Tai buvo jo sąmoningas ir apgalvotas, 29 metų vyro, kuris turi teisę įsimylėti, turi teisę būti laimingas ir turi teisę pasirinkti, su kuo būti, sprendimas. Antras dalykas, ar tikrai manote, kad per 10 dienų galima atimti žmogų iš laimingos šeimos? Kai skaitai nesąmones apie žvaigždes, nusifotografavusias reklamai – ar tuo irgi tiki? Abejoju.

Tai kam tada tiek dėmesio skirta mano istorijai, jei ji aiškiai perdėta ir parašyta taip, kad būtų kuo dramatiškiau?“ – klausė ji.

Ji pridūrė: „Trečia, tikriausiai prisidėjo ir provokacijos iš Rusijos pusės, kurių ji su malonumu ėmėsi. Ir ketvirta – mums su Toniu viskas gerai. Todėl tie, kurie mane palaikė nuo pat pradžių ir žinojo, kad už bet kurio mano poelgio slypi kažkas tikro ir nuostabaus – ačiū. Likusieji galite ir toliau kurpti nesąmoningas istorijas į valias.“

Vėliau Tonis apsilankė Sofijos „Instagram“ tinkle ir pasidalino žinute: „Daugelis jūsų klysta dėl tikros istorijos, jos nuslėptų faktų. Man su ja žymiai geriau. Tiesa netrukus paaiškės.“

Sofiia anksčiau yra sakiusi, kad jos šeima jos gėdijasi ir dėl to jie negalėjo susidurti su viešumu dėl jos veiksmų.

Anksčiau kalbėdama su „The Sun“ ji sakė: „Man rašo žmonės, sakydami, kad esu siaubingas žmogus, kad padariau blogą dalyką, gėdą savo šaliai. Jungtinėje Karalystėje visi galvoja tą patį, nes aš neva atėmiau vyrą iš šeimos, bet visa tai yra melas. Nesu šeimos griovėja, tai yra nesąmonė. Niekada negalvojau ir neplanavau eiti į jų namus ir paimti Tonio iš Lornos, kiek man atrodo, jų santykiai buvo griuvę gerokai prieš man atvykstant.“

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie šitą istoriją.

29-erių apsaugos darbuotojas Tonis Garnettas iš Jungtinės Karalystės paliko savo ilgametę partnerę Lorna, nes įsimylėjo 22 metų ukrainietę Sofiją Karkadym.

Tonis iš Bradfordo šiandien sako: „Mes planuojame savo ateitį kartu.“

Susižavėjo apgyvendinta ukrainiete

Sofijai Karkadym, kuri karo pradžioje pabėgo iš Lvivo miesto, Tony suteikė prieglobstį Jungtinėje Karalystėje. 22-ejų mergina prisipažino:

„Kai tik jį pamačiau, iškart susižavėjau. Viskas įvyko labai greitai, bet tai yra mūsų meilės istorija. Žinau, kad žmonės blogai apie mane galvos, bet taip nutinka. Mačiau, koks jis buvo nelaimingas.“

Dviejų vaikų tėtis Tony apstulbino savo partnerę Lorną, kai praėjus vos dešimt dienų po to, kai Sofiją priėmė gyventi savo namuose, su ja pabėgo, rašo thesun.co.uk.

Jis sakė „The Sun“: „Apgailestaujame dėl skausmo, kurį sukėlėme, bet su Sofija užsimezgė toks ryšys, kokio dar niekada neturėjau. Mes planuojame savo ateitį kartu.“

Tonis pridūrė: „Žinau, kad žmonės manys, jog tai įvyko per greitai, bet mes su Sofija žinome, kad pasielgėme teisingai.

Tai prasidėjo nuo paprasto noro pasielgti teisingai ir suteikti stogą virš galvos tiems, kam reikia pagalbos, nesvarbu, tai vyras ar moteris. Bet tai buvo Sofija, kuri atėjo į mano gyvenimą ir už tai būsiu visada dėkingas.“

Prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą, Tonis įsitraukė į vyriausybės pabėgėlių apgyvendinimo programą. Tačiau jis pastebėjo, kad paraiškų teikimo procesai užtrunka per ilgai, todėl paskelbė apie siūlomą pagalbą socialiniuose tinkluose.

Apsauginis susipažino su Sofija per „Facebook“ ir pasiūlė tapti jos rėmėju Jungtinėje Karalystėje. IT vadovė Sofija iš pradžių išvyko į Berlyną, kur savaites laukė vizos išvykti į JK.

Sofija Karkadym (nuotr. facebook.com)
Gegužės 4 dieną ji galiausiai atskrido į Mančesterį ir apsigyvenu su Toniu ir Lorna Bradforde, Vakarų Jorke.

Tačiau jos atvykimas netrukus sukėlė įtampą. Nepaisant Lornos prieštaravimų, Tonis šešerių metų dukrą iškėlė iš jo kambario pas trejų metų seserį, kad galėtų apgyvendinti ukrainietę Sofiją.

Apsigyvenę kartu, Tonis ir Sofija įsimylėjo vienas kitą. Tonio ir Lornos dukros taip pat pamėgo Sofiją, tačiau partnerė pasipiktino dėl to, kad tarp jų iškart užsimezgė ryšys.

Dėl naujos meilės paliko viską

Galiausiai Lorna liepė Sofijai išeiti, tik nesitikėjo, kad Tonis išeis kartu su ja.

Jis sakė: „Norėjau pasielgti teisingai, o Sofija buvo pirmoji, kuri susisiekė su manimi socialiniuose tinkluose. Prieš 60 metų mano senelis pabėgo iš Rusijos, kad pradėtų naują gyvenimą JK ir be kitų pagalvos niekaip nebūtų galėjęs pradėti viską iš naujo.

Jei mus užpultų, tikėtume, kad pasaulis mums padės. Tai viskas, ką norėjau padaryti, bet visa tai pasisuko labai netikėta linkme.“

Tonis paaiškino: „Nuo pat pradžios buvo akivaizdu, kad tarp mūsų su Sofija kažkas yra. Aš šiek tiek kalbu slovakiškai, o ši kalba nelabai skiriasi nuo ukrainiečių, todėl galėjome susikalbėti.

Bet tai pablogino situaciją, nes Lorna nesuprasdavo, apie ką mes kalbame. Mes su Sofija sėdėdavome ir šnekučiuodavomės, išgerdavome ir žiūrėdavome televiziją su ukrainietiškais subtitrais, kartais net tada, kai Lorna jau miegodavo.

Mes puikiai sutarėme, bet tuo metu nieko daugiau nevyko, nors suprantu, kodėl Lorna pradėjo pavydėti ir pykti.“

Sofija pradėjo kartu su Toniu eiti į sporto salę, kur jie kartu treniruodavosi, o paskui sėdėdavo jo automobilyje ir kalbėdavosi.

Tonis sakė: „Žinojau, kad tarp mūsų kažkas yra ir kad Sofija jaučia tą patį – negalėjome to sustabdyti. Išėję iš sporto salės sėdėdavome mašinoje, kalbėdavomės ir juokdavomės.“

Tonis ir Sofija (nuotr. facebook.com)
Buvusi Tonio partnerė Lorna neatlaikė, matydama, kaip partneris ir namuose apsigyvenusi pabėgėlė suartėjo ir paskelbė ultimatumą, kad Sofija turi palikti jų namus.

Tonis pasakojo: „Pasakiau Lornai: „Jei išeina ji, išeinu ir aš“. Žinojau, kad negaliu jos paleisti ir nė sekundę nesuabejojau tai sakydamas. Mes susipakavome daiktus ir išsikraustėme pas mano tėvus.

Labai apgailestauju dėl to, ką išgyvena Lorna, tai nebuvo jos kaltė. Niekada nesiruošėme to daryti, tai nebuvo planuota ir nenorėjome nieko įskaudinti.“

Artima Lornos draugė sakė: „Ji visiškai sugniuždyta. Ji buvo su Toniu dešimt metų ir per dešimt dienų jos šeima iširo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer