13-metį sūnų palaidoję tėvai namuose patyrė šoką: sulaukė grėsmingos žinutės

Anglų Stellos ir Carlo Hattersley 13-metis sūnus Robertas nuskendo, kai per liepos mėnesio karščio bangą su draugais plaukiodamas Taino upėje neteko jėgų. Vos praėjus kelioms valandoms po to, kai jie grįžo iš sūnaus laidotuvių, buvo išdaužyti jų namų langai.

Stellos ir Carlo Hattersley sūnus Robertas nuskendo Taino upėje per liepos karščius. 13-metis, plaukiodamas su draugais upėje netoli Ovingamo, Nortamberlande, neteko jėgų, kai jį įtraukė stipri srovė ‒ po kelių valandų gelbėtojai rado jo kūną bei konstatavo mirtį, rašo mirror.co.uk.

Jauniausias sūnus

Robertas su tėvais gyveno Crawcrook mieste, jis buvo jauniausias iš penkių brolių ir seserų. Pirmadienį sugniuždyta šeima paskutinį kartą atsisveikino su juo kaimo Šventosios Dvasios bažnyčioje.

Sekantį rytą po laidotuvių tėvai išgirdo didelį triukšmą ir pabudę pamatė, kad buvo išdaužti trys langai ‒ svetainės, miegamojo ir paradinių durų, o jų namuose buvo rasta plyta. Viena iš keturių Roberto seserų buvo miegamajame, kai dužo langas.

Dūžtantis stiklas sužalojo 18-metės Karly Maltaz koją. Vyriausioji Roberto sesuo Emma sakė nežinanti, kodėl buvo nusitaikyta į jų namus. Ji sakė:

„Roberto laidotuvių dieną šventėme jo gyvenimą taip, kaip jis būtų norėjęs. Mano mama ir tėtis ašarojo. Mišios buvo liūdnos ir nuoširdžios. Manau Robertui būtų patikę. Visi išgėrėme po kelias taures ir grįžome namo. Kažkur po vidurnakčio mūsų namus užpuolė keturi žmonės.

Vienas žmogus sėdėjo už mašinos vairo, o kiti trys daužė langus ir duris. Jie taip pat suniokojo automobilį greta tėvų namų. Sesuo Karly per incidentą buvo sužeista. Laimei, į ją pataikė ne plyta, o dužęs stiklas“.

Roberto šeima apie įvykį pranešė policijai ir pareigūnai atvyko 3 valandą. 5 valandą ryte pareigūnai laikinai užkalė langus, kol jie bus pakeisti. Šeima tikisi, kad tie, kurie taikėsi į jų namus, bus sugauti ir nubausti.

Emma taip pat paskelbė pranešimą tiems, kuriems knieti niokoti svetimą turtą. Ji sakė: „Pagalvokite, prieš darydami ką nors tokio bjauraus, kaip mums. Galite sužaloti žmones ir patirti rimtų problemų“.  

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer