Šventojoje su sūnumi atostogaujanti Oksana Pikul prabilo apie kainas: užsienyje būtų pigiau

Artėjant ilgajam Žolinių savaitgaliui, lietuviai skuba mėgautis saule pajūryje. Jau savaitę Šventojoje su šeima atostogomis besimėgaujanti atlikėja ir grožio salono savininkė Oksana Pikul sako, kad nors ir mato kylančias kainas, ji apgyvendinimu apsirūpina iš karto – taip galima rasti daugiau prieinamų galimybių.

Pajūryje Oksana Pikul kasmet nuolatinė lankytoja. Ji sako, kad nori ar nenori čia reikia atvažiuoti – juk visas atlikėjo gyvenimas vasarą verda būtent čia. Moteris sako, kad atostogaujant čia tenka pakratyti piniginę, tačiau labai norint galima rasti gerų variantų.

„Sunku vertinti kainas. Manyčiau, kiekvienas turi savo galimybes ir pagal jas atitinkamai leidžia savo atostogas. Žinoma, kainos neabejotinai užkeltos ir tikrai didžiulės. Vertinant savaitės atostogas, kurias Šventojoje paėmiau savaitei su šeima, iš išleistų pinigų tikrai galima važiuoti į užsienį. Gal būtų netgi pigiau.

Tačiau šiemet įvykdžiau savo atostogų planus – pabuvome Turkijoje, Lietuvoje prie jūros. Savo mažąjį su mama dar pailsėti palieku, o pati lekiu su darbais. Normalu, kad kainos kyla, juk vasara. Verslams reikia atsigriebti už žiemos sezoną, karantiną“, – tikina pašnekovė.

Renkasi iš anksto

Atlikėja neslepia, kad atostogaujant ne vienai neabejotinai būna daugiau išlaidų. Todėl verta planus apsvarstyti iš anksto.

„Manau, kad atostogaujant su šeima yra kur pasispaust. Reikia ir būtinų produktų, valgio, būsto, kuriame apsistotum. Tačiau išlaidos labai priklauso ir nuo pasirinkimų – ar valgai kavinėje, restorane, ar stengiesi pats maistą gamintis. Taip pat labai svarbu ir būstas – ar renkiesi butą, ar namelį su virtuve. Viskas priklauso nuo poreikių ir galimybių“, – svarsto ji.

Taip pat ji atskleidžia net ir atostogų metu nepailsinti nuo stovėjimo prie puodų – šeimai virtuvė būtina.

„Net ir atostogaujant tenka namie gaminti maistą, nes vaikas nevalgo kavinėse. Todėl visada, kai atostogaujame su šeima, renkamės arba viešbučio kambariuką, kuriame  yra virtuvėlė, arba apartamentus, kuriuose būtinai turi būti virtuvė. Mes kitokių variantų net nesvarstome.

Jei kiti žmonės mėgaujasi viešbučio galimybėmis, tvarkymu ir pusryčiais, pietumis ir vakariene kavinėse, mes sau to negalime leisti. Virtuvėlė mums būtina, todėl per atostogas tenka gaminti“, – šypteli Oksana.

Paatostogauti su šeima kiekvieną vasarą Oksana stengiasi pajūryje, kad sūnus pakvėpuotų grynu oru, o močiutė pagaudytų skaisčios saulės. Tiesa, ji patikino, kad norint rasti gerą variantą apsistoti Lietuvos pajūryje tenka ir gerkai paplušėti.

„Kiekvieną savaitgalį leidžiu pajūryje, nes čia turiu koncertus. Nori nenori – darbai čia gena. Kai vykstu viena, pasirenku viešbutį, dažniausiai esantį prie pat kopų. Man visada labai malonu – nesvarbu, ar šilta, ar šalta – atsidarius langą kvėpuoti sūriu oru ir girdėti jūros ošimą. Man tai geriausia vieta poilsiui po triukšmingų renginių. Kai atostogauju su šeima, būsto ieškausi prieš gerą mėnesį“, – atvirauja ji.

„Taip pat dabar šiltajam Žolinių savaitgaliui netikėtai sugalvojome, kad reiktų pratęsti mūsų atostogas. Tačiau galiu pasakyti, kad vos suradome kur apsistoti. Turbūt visi plūsta pasimėgauti saule“, –pridūrė O. Pikul.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer