20 eurų skola griauna ilgametę draugystę: „Ar pasamdyti mafiją, kad tave sumuštų?“

Skola – ne žaizda, neužgyja, o kartais ji gali sugriauti net ilgametę draugystę. Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Juozas, sakydamas, kad jo kaimynas Antanas jam niekaip negrąžina 20 eurų, o tai pradėjo tikrą senų bičiulių karą.

Juozas pasakojo, kad Antaną pažįsta jau daug metų. Vyrai puikiai sutarė, padėdavo vienas kitam, o Juozui atsidūrus ligoninėje, Antanas tapo kone vieninteliu bičiulio lankytoju. Tačiau vyrų santykius sujaukė negrąžinta skola.

„Kai parvažiau iš ligoninės, atėjo pas mane ir pasiskolino 20 eurų. Jis mane pasiuntė ant trijų raidžių, tai galvoju, gerai, lazda turi du galus. Invalidą apmovei, tai kažin, ar tau gyvenime pasiseks. Ir viskas, tiek aš jį mačiau. Man tai 20 rublių yra dideli pinigai, kadangi aš jų neuždirbu“, – skundėsi Juozas.

Antanas tikino, kad pinigus pasiskolino tik prieš savaitę, o dabar atiduoti neturįs iš ko.

„Dėl to su tavimi nė vienas kaimynas ir nekalba. Dėl tokių va nesąmonių. <...> Su tavim net tavo vaikai nenori kalbėti, nes esi parazitas“, – niršo vyras

„Ar pasamdyti mafiją, kad tave sumuštų, ar ką padarytų?“, – emocijų nebevaldė ir Juozas.

Vyriškių ginčas taip įsiliepsnojo, kad šie trumpam pamiršo jį sukėlusius 20 eurų ir ėmė knaisiotis vienas kito praeityje. Antanas netgi ėmė tikinti, kad rūpinosi Juozo vaikais labiau negu tėvas.

„Įsivaizduokit, pas jį ateina vienuolės pabendrauti, o jis sėdi su šortais vasarą, kiaušiniai per klešnę išlindę ir pornografiją leidžia. Nu, ir kaip tai atrodo?“ – lyg vyšnią ant priekaištų Juozui torto uždėjo Antanas.

Ar seniems bičiuliams pavyko susitaikyti, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer