4 vaikus užauginusi Roma prašo ja pasirūpinti, tačiau dukra atsisako: „Kodėl aš turiu dar ir tave išlaikyti“

Roma skundžiasi, kad užaugino vaikus, o senatvėje jai nei vienas nebepadeda, neatneša maisto, nesušukuoja plaukų. Viena moters dukrų atskleidė tokios situacijos priežastį.

4 vaikus užauginusios Romos akyse kaupiasi skausmo ašaros, ji sunkiai juda ir tikina, kad vaikai jai nepadeda. Moteris neturi, ką valgyti, o namų tvarkymas jai kelia daug rūpesčių. Viena Romos dukra gyvena tame pačiame name, kita kitoje gatvės pusėje, tačiau, pasak jos, dukras mato retai.

„Nepadeda vaikai, neturiu, ką valgyti“, – graudindamasi sakė Roma.

Roma rūpinasi socialinė darbuotoja, ji patvirtino, kad maisto senolės namuose nėra, tačiau, pasak jos, dukra mamos nelanko, nes iš jos vis gauna įžeidžiančių žinučių, dėl kurių supyksta.

Pokalbio su dukra Monika metu paaiškėjo, kad mamos ji nelanko, nes jai nepriimtinas mamos gyvenimo būdas, pykčio priepuoliai.

„Mažiau gerti reikia“, – taip į mamos skundus apie nesirūpinimą atsakė dukra.

Monika pasakojo, kad pykčiai su mama prasideda, kai pastroji reikalauja jai nupirkti alkoholio, o dukra atsisako, tada prasideda grasinančios žinutės. Dukra dėl jų jau yra užblokavusi mamos telefono numerį. Anot jos, mama konfliktuoja ir su kitais vaikais bei savo buvusiu vyru. Į namus dažnai vyksta policija.

Dukra Monika tikino, kad mama pinigus skolinasi ne todėl, kad nori valgyti ar nusipirkti vaistų, o todėl, kad nori nusipirkti svaigalų ir linksmintis. Pinigų mamai taip pat užtektų, jei su buvusiu sugyventiniu Pranu gyventų nesipykdami, iš bendro biudžeto.

Tačiau Roma su buvusiu vyru taip pat nuolat konfliktuoja, neleidžia nueiti į virtuvę ir pasigaminti maisto, todėl Pranas turi naudotis kitoje gatvės pusėje gyvenančios dukros virtuve.

„Kodėl aš turiu dar ir tave išlaikyti, jeigu jūs gaunat pinigus?“ – klausė Monika.

„Ji man visą gyvenimą baigia suėst. Nei ji dujas, nei malkas perka žiemą, viskas ant manęs, ji kaip karalienė sėdi ir aiškina visiems“, – apie sudėtingą buvusios žmonos charakterį pasakojo Pranas.

Mamos ir dukros pokalbio metu paaiškėjo, kad Romai ne kiek pinigų, kiek meilės ir dėmesio iš vaikų trūksta.

„4 dienas niekas nesušukavo plaukų“, – skundėsi Roma.

Gelbėtoja Monika susisiekė su kitais Romos vaikais, jie tvirtino, kad padeda mamai, kaip gali, tačiau jos vengti priverčia nuolatiniai konfliktai.

Ar pavyks šeimos nariams susitarti, kaip sugyventi tarpusavyje, sužinokite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer