20-metė panevėžietė savo talentu skina pergales: pranoko mamą

20-metė panevėžietė Goda Vinciūnaitė nuo 14 metų ėmė mokytis grožio subtilybių. Jos didžiausia įkvėpėja, mokytoja ir pavyzdys – mama, „Elona Make Up Studio“ įkūrėja Elona Maciūnaitė-Minkevičienė.

Šešeri metai įvairių kursų, pamokų bei seminarų nepraėjo veltui, nes šią vasarą jaunoji antakių meistrė pelnė pasaulio čempionės titulą  „OMC WORLD CHAMPIONSHIP Gold cup 2023“ konkurse.

Tris kartus Lietuvos čempionė

Tam, kad grožio specialistas galėtų dalyvauti pasaulio čempionate, būtina laimėti savo šalies konkursą. Tokį Lietuvoje organizuoja „KIGSA“. Goda Lietuvos čempionatą laimėjo 2020, 2021 ir 2022 metais.

„Ačiū „KIGSA“, kurie organizuoja tokio tipo konkursus Lietuvoje bei leidžia specialistams tobulėti“, – dėkojo mergina.

„Pasaulio čempionate buvo daug įvairių grožio rungčių: makiažo, plaukų, antakių ir kt. Aš dalyvavau antakių srities konkurse. Per karantiną išpopuliarėjo nuotoliniai konkursai, kurių metu reikia nufotografuoti modelį prieš ir po. Nusiųsti nuotraukas reikėjo iki kovo 15-osios, o rezultatai atkeliavo tik liepos mėnesį“, – netikėta pergale džiaugėsi Goda.

Maksimalūs teisėjų balai

Konkursą vertino labai kompetentinga komisija iš įvairių pasaulio šalių, pavyzdžiui, Taivano, Lietuvos, Ukrainos, Mongolijos, Indijos. Taip pat buvo penki slapti teisėjai.

„Manau, mano darbas tikrai buvo geras, nes visų šalių teisėjų nuomonė sutapo ir gavau maksimalius balus. Reikia nepamiršti, kad grožio standartai kiekvienoje šalyje labai skirtingi, bet, matyt, labai pataikiau“, – džiaugėsi ji.

Pasiteiravus, kaip jaučiasi tapusi geriausia pasaulio antakių meistre, panevėžietė pripažino, jog jausmas – neapsakomas.

„Jaučiuosi labai gerai. Tiesa, sunku suprasti kas įvyko. Rugsėjo 9-ąją vyks apdovanojimai Paryžiuje. Visi čempionai bus apdovanoti. Nesijaučiu, kad padariau viską. Juk pas grožio meistrus sakoma, kad jei laimėjai rimčiausią pasaulio čempionatą, jau nebėra ko siekti. Tačiau aš dar noriu siekti ir tobulėti“, – tikino Goda.

Pranoko mamą

Šiuo metu jaunoji specialistė dirba mamos salone „Elona Make Up Studio“. Čia dirba su antakiais, blakstienomis, makiažais. Goda džiaugėsi, kad būtent mama paskatino pamėginti laimę pasaulio čempionate.

„Mama jau buvo laimėjusi prizinę vietą pasaulio čempionatą 2020 metais. Tuomet užėmė 3 vietą. Ji ir paragino dalyvauti pasaulio čempionate, bet maniau, kad dar per anksti. Vis dėlto, ji buvo atkakli. Na, o aš ją pranokau. Mama labai džiaugiasi už mane“, – teigė ji.

Padėka komandai

Goda negailėjo pagyrų ir modeliui bei fotografui, kurie padėjo tapti čempione.

„Ačiū modeliui Akvilei Garbauskei, nes jei ne jos gražus veidas, tikrai nebūčiau čempionė. Modelis turi būti patrauklių bruožų. Na, ir ačiū fotografui Klaudijui Kairiui, nes tobulai perteikė viską nuotraukose. Be šių dviejų žmonių, nebūčiau laimėjusi“, – dėkojo pasaulio čempionė.

Teksto autorė: SAMANTA ILONYTĖ

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer