20 metų už Valentiną jaunesnė Rima nebesijaučia laiminga: santykius sukrėtė vyro pasirinkimas

20 metų už Valentiną jaunesnė Rima nustojo džiaugtis judviejų santykiais. Vyrui viskas tinka taip, kaip yra, tačiau moteris teigė, kad pastaruoju metu jaučiasi lyg šalia jos būtų tėvas, o ne mylimas vyras.

TV3 laidos „TV Pagalba“ studijoje Rima pasakojo, kad su Valentinu draugauja jau 3 metus. Jiedu susitiko darbo vietoje – skerdykloje ir Rimą sužavėjo vyro gebėjimas švelniai elgtis su moterimi, tačiau pradėjus gyventi viskas pasikeitė.

„Prasidėjo barniai, policija. Man pasako žodį, aš susinervinu, nenusileidžiu ir jis užsidega dar labiau, tada kenčia indai. Jei jis nervingas, tada jam katė trukdo, tai šuo trukdo, man atrodo, kad kartais ir aš trukdau“, – pasakojo moteris.

Rima teigė, kad paskutiniu metu su Valentinu jaučiasi kaip su tėvu, o ne kaip su mylimuoju.

„Gal taip yra, nes jis mažai dėmesio skiria. Aš jau ir pati neapsisprendžiu, ką aš jaučiu – ir noriu, ir nenoriu. Jei jis pasikeistų ir elgtųsi kaip prieš tuos trejus metus, gal viskas ir atsinaujintų“, – sakė Irma.

Didžiausia priešprieša jų santykiuose, pasak Irmos, atsiranda kalbant apie vaikus. Moteris vis dar neturi savo vaikų. Ji neslėpė, kad jų labai norėtų, tačiau Valentinas tokio noro neišreiškė. Vyro nuomone, tam jis per senas.

„Suprantu, kad jis nenori. Jis turėjo moterį ir 20 metų pragyveno su vaikais, vaikus jis jau užauginęs. Tai ne jo vaikai, bet jis nenori, tai aš nepriversiu“, – kalbėjo moteris.

Kalbinamas TV3 laidos „TV Pagalba“ vedėjo Edgaro Valentinas prasitarė, kad vis dėlto jis nėra taip priešiškai nusiteikęs prieš vaikus.

„Mes dabar nesisaugome, juk kiekvienas žmogus to norėtų. Mes ne kartą kalbėjome, bet pirmiausia reikia patiems susitvarkyti, kad gyvenimas būtų normalesnis.

Jei aš jos neteksiu, aš daugiau nei vieno žmogaus neieškosiu niekada gyvenime. Du kartus nusivyliau, tai man užtenka. Mes visą laika pasibučiuojame, visą laiką apsikabiname, pro šoną vienas pro kitą niekada nepraeiname“, – savo požiūrį dėstė vyras.

Valentinas mano, kad jie vis dar myli vienas kitą, o atšalusių Rimos jausmų jis nejaučia.

Ar pavyko Rimai ir Valentinui išspręsti konfliktą, sužinokite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer