22-ejų mergina klube atstūmė Leonardo DiCaprio: aktorius į tai atsakė 3 žodžiais

Playboy“ modelis Hieke Konings prisipažino, kad atmetė Holivudo žvaigždės Leonardo DiCaprio pasiūlymą eiti su juo namo po to, kai jie susitiko Los Andželo naktiniame klube, į kurį kviečiami tik kviestiniai asmenys.

22-ejų modelis H. Konings olandiškajam „Playboy“ žurnalui papasakojo, jog kartą Los Andželo naktiniame klube susitiko su aktoriumi L. DiCaprio. 

„Tai buvo slaptame klube Los Andžele, į kurį patenkama tik su kvietimu. Pamačiau jį sėdintį su juodu gobtuvu ir juoda kepure, ir mes užmezgėme akių kontaktą“, – teigė ji. 

Atmetė Leonardo DiCaprio pasiūlymą

Kaip pasakojo mergina, pažintis baigėsi netikėtai, mat tąkart jiedu pasibučiavo, o vėliau Hieke iš Leo sulaukė pasiūlymo pratęsti vakarą dviese. Tačiau H. Konings atsisakė išeiti iš klubo kartu su „Titaniko“ žvaigžde. 

Pasak modelio, ji atsisakė aktoriaus pasiūlymo, nes nepakankamai gerai jį pažinojo. Toks atsakas buvo netikėtas garsiam aktoriui. 

„Jis atrodė šiek tiek šokiruotas. Žinoma, juk nepratęs prie to. Tiesiog pasakiau, kad nepakankamai gerai jį pažįstu“, – kalbėjo H. Konings. 

„Playboy“ modelis atskleidė, kad tai išgirdęs Leo pasakė tiks tris žodžius. 

„Jis pasakė: „Aš tai gerbiu.“ Tačiau vėliau jis atsisuko į kitą merginą ir nusivedė ją namo“, – tikino H. Konings. 

22-ejų mergina taip pat teigia, kad nors ji neturėjo lytinių santykių su Leo, daugelis jos draugių tai yra patyrę. Ji net atskleidė keletą įdomių detalių apie tai, ką jis neva mėgsta miegamajame.

„Leo yra labai įdomus. Viena draugė sakė, kad sekso metu jis laikė ausines, nes nenorėjo jos girdėti. O kita sakė, kad jis net uždėdavo jai ant galvos pagalvę. 

Leo, kaip žinia, susitikinėja tik su jaunesnėmis nei 25 metų amžiaus moterimis ir, atrodo, nutraukia santykius su savo antrosiomis pusėmis, kai jos pasiekia šią ribą. 

Tačiau dabar žvaigždei artimi šaltiniai teigia, kad jis rado tikrąją meilę – italų modelį Vittoria Ceretti, su kuria 2023 m. antroje pusėje jis kelis kartus buvo pastebėtas. 

www.tv3.lt

Site Footer