Maksimas Galkinas užfiksuotas Vilniuje: į gerbėjus kreipėsi lietuviškai

Kovo pirmosiomis dienomis Lietuvoje koncertą rengs rusų humoristas, parodijų meistras Maksimas Galkinas (47 m.). Socialiniuose tinkluose vyras jau pasidalijo įrašu, kuriame jis prabilęs lietuviškai užfiksuotas Lietuvoje.

Humoristas socialiniuose tinkluose paviešino įrašą, kuriame lietuviškai žiūrovus kvietė į savo koncertus. Nuotaikingas vaizdo įrašas buvo nufilmuotas vienoje populiariausių Vilniaus gatvių.

„Labai džiaugiuosi vėl būdamas Vilniuje, aš atvykau pas jus su nauju koncertu ir jau rytoj mes susitiksime. Mano pirmieji koncertai bus kovo 5 ir 6 dienomis Lietuvos sostinėje, Vilniuje.

Kovo 7-ąją susitiksime Kaune, kovo 8-ąją Šiauliuose, o kovo 9-ąją Klaipėdoje.

Koncertuose aš kalbėsiu rusiškai, bet kaip matote jau šiek tiek pramokau lietuviškai. Iki pasimatymo, Maksimas“, – įraše kalbėjo jis.

Maksimas Galkinas Lietuvoje pasirodys su nauja programa „Prekrasnoe nedaleko“.

M.Galkino nauja programa – kovo 5 d. ir 6 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, kovo 7 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kovo 8 d. „Šiaulių“ arenoje ir 9 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Ne pirmas toks kartas

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai nėra pirmas kartas, kai M. Galkiną girdime kalbant lietuvių kalba. Tą jis padarė ir lapkričio mėnesį, norėdamas pranešti, kad greitai jį bus galima išvysti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

„Mielieji, kovo mėnesį aš grįžtu į Lietuvą su visiškai nauja programa. Lauksiu Jūsų savo koncertuose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Ateikite, bus smagu. Iki greito“, – vaido įraše kalbėjo M. Galkinas. 

Tai pasakęs M. Galkinas ta pačia informacija pasidalijo ir rusų kalba.

Šalia vaizdo įrašo vyras nurodė datas, kada bus galima išvysti jį Lietuvoje. 

www.tv3.lt

Site Footer