Medvedevas pakartojo Putino žodžius: Rusijos sienos niekur nesibaigia

Rusijos Saugumo tarybos vicepirmininkas, vienas iš įtakingiausių šalies politikų Dmitrijus Medvedevas renginio jaunimui metu pakartojo anksčiau išdėstytą Vladimiro Putino mintį, kad „Rusija niekur nesibaigia“, o taip pat pareiškė, kad Ukraina yra Rusijos dalis.

Savo kalboje ir vėliau sekusiuose atsakymuose į klausimus Dmitrijus Medvedevas paskelbė visą Ukrainos teritoriją Rusijos dalimi ir pažadėjo kariauti tol, kol Kyjivas kapituliuos.

Ukraina yra Rusijos dalis, nepaisant ukrainiečių politikų pareiškimų, todėl Maskva rengiasi perimti visos jos teritorijos kontrolę, aiškino D. Medvedevas.

„Kadaise vienas iš buvusių Ukrainos vadovų pareiškė, kad Ukraina – tai ne Rusija. Ši koncepcija turi išnykti visam laikui. Ukraina yra be jokios abejonės Rusija“, – pareiškė jis.

D. Medvedevo teigimu, teritorija iš abiejų Dnepro upės pusių – „neatsiejama rusų strateginių istorinių sienų dalis, todėl visi bandymai jėga jas pakeista, atpjauti gyvas, yra pasmerkti“.

Jis taip pat paragino oponentus „įsikirsti“, kad Rusijai „svetimos žemės nereikia, tačiau savo ji neatiduos“.

Tiesa, kur yra tos „Rusijos žemės“, iš D. Medvedevo miglotų ir abstrakčių pasisakymų sunku suprasti.

„Kuomet kalbama apie Rusiją, svarbu suprasti, kur ir kokios jos sienos nubrėžtos mūsų laikais, kiek jos pasikeitė per šimtmetį ir kokios jos gali būti ateityje. Šie klausimai nėra tokie vienareikšmiai“, – aiškino D. Medvedevas ir priminė V. Putino pareiškimą: „Rusijos sienos niekur nesibaigia“.

www.tv3.lt

Site Footer