73-ejų Ala Pugačiova paliko gerbėjus be žado: tikina, kad moteris atrodo 25-erių

73 metų Ala Pugačiova atrodo tiesiog nuostabiai! Socialiniuose tinkluose jos vyras Maksimas Galkinas pasidalino nauja nuotrauka, kurioje primadona atrodo tiesiog neįtikėtinai, o gerbėjai leipsta nuo jos jaunatviškumo.

Nors ir A. Pugačiovai jau 73-eji, regis, ji jaučiasi puikiai. Nuotraukoje moteris užfiksuota dėvėdama baltą kostiumėlį su šortais ir marškinėliais ilgomis rankovėmis. Dainininkė pakeitė ir savo įvaizdį – patrumpino ir kiek pašviesino plaukus. Maksimas Galkinas pažymėjo, kad nuotraukos autorė – poros dukra Liza Galkina, rašo stars.segodnya.ua.

Nuotrauka sulaukė daugybės gerbėjų komplimentų – šią moterį gyrė dėl itin jaunatviškos išvaizdos. Gerbėjai negailėjo liaupsių ir negalėjo patikėti, kaip jaunai atrodo A. Pugačiova, ir rašė, kad garsi dainininkė atrodo lyg būtų 25-erių.

Kitą dieną Rusijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Ala Pugačiova esą įsigijo sau vietą „populiariose“ kapinėse Izraelyje ir jau planuoja savo laidotuves. Tačiau pati primadona patikino, kad tai – tik propagandistų nesąmonės, kuriomis nereikėtų tikėti. Sulaukusi savo amžiaus žvaigždė jaučiasi linksmai ir puikiai, todėl apie tragišką akimirką galvoti dar anksti.

Garsus Rusijos parodikų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Visai neseniai vyras socialiniuose tinkluose paskelbė nuotrauką su savo šeima, taip paminėdamas savo 46-ąjį gimtadienį.

Retoje šeimos fotografijoje, kurioje M. Galkinas užfiksuotas su savo žmona Ala Pugačiova ir judviejų vaikais Liza ir Hariu, šeima matoma prie šventinio stalo.

„Gimtadienis! Šeima – tai jėga!“ – po kadru rašė komikas.

Komentaruose gerbėjai suskubo komiką pasveikinti ne tik su gimtadieniu, bet ir pagirti jo žmoną dėl itin jaunatviškos išvaizdos. Dalis sekėjų negalėjo patikėti, kad moteriai jau 73-eji.

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie poros išvykimą į Izraelį.

Panašu, jog moteris be darbo neketina sėdėti.

Ala Pugačiova užregistravo „Primadonna“ prekės ženklą, skirtą akinių ir ginklų prekybai, skelbė užsienio žiniasklaida.

Dainininkė Ala Pugačiova Rusijoje įregistruoja prekės ženklą „Primadonna“. Tai pranešė „Mash Telegram“ kanalas, remdamasis šaltiniu.

Su prekės ženklu visų pirma bus galima gaminti kosmetiką, dronus, 3D akinius, nėščiosioms skirtus gaminius, ginklus ir amuniciją.

Šiuo metu Izraelyje esanti dainininkė pranešimų apie prekės ženklo registraciją kol kas nekomentavo.

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer