Latviai šluoja bilietus į Maksimo Galkino pasirodymą: nepabaido ir triženklės sumos

Rusų komikas Maksimas Galkinas atvyksta į Latviją – Jūrmaloje rugpjūčio 4 dieną jis teigia surengsiantis pasirodymą, į kurį beveik visi bilietai jau išparduoti.

Pats M. Galkinas teigia parengęs programą, kurioje itin daug dėmesio skiriama aktualiausiems politiniams procesams pasaulyje ir šalia mūsų, propagandą kasdien gaminančiai Rusijai ir kitiems aktualiems dalykams. Skelbiama, kad pats komikas savo gimtojoje Rusijoje dėl pasisakymų apie Putiną, karą Ukrainoje, rašo UNIAN.

„Mieli bičiuliai, nekantrauju jus nudžiuginti. Rugpjūčio 4 dieną surengsiu pasirodymą Jūrmaloje, mano mylimoje „Dzintari“ salėje, pristatysiu naują programą. Tai jau tapę gražia tradicija, kad kiekvieną vasarą susirenkame būtent „Dzintari“, – M. Galkinas paskelbė savo instagramo paskyroje.

Skelbiama, kad nors anksčiau bilietai buvo parduodami už 20-30 eurų, visi jie išgraibstyti. Žmonės renkasi ir bilietus, kainuojančius 120 eurų. Taip pat komikas žada rugpjūčio 7 dieną taip pat Latvijoje surengti papildomą pasirodymą.

Internete ištraukos iš naujos M. Galkino programos jau sulaukė didžiulio populiarumo. Pavyzdžiui, pokštas, paremtas garsiąja Rusijos prezidento Vladimiro Putino fraze „Patinka – nepatinka, kentėk, gražuole“, skamba taip: „Patinka – nepatinka, bet, gražuoli, NATO plečiasi“.

Primename, kad rusų komikas Maksimas Galkinas Tel Avive, Izraelyje, surengė koncertą, kurio metu šmaikščiai pasisakė apie Kremliaus propagandistus. Jis pasišaipė iš propagandistų Olgos Skabejevos ir Vladimiro Solovjovo, kurie jį vadina Tėvynės išdaviku dėl jo parodytos paramos Ukrainai.

Galkino vaizdo įrašą paskelbė Nemalakhov Telegram kanalas, rašo UNIAN.

„Aš sakau „karui – ne“ – mane vadina išdaviku. Sako: „Atliekame šią specialią operaciją, siekdami atitraukti NATO nuo sienų su Rusija“, – sako M. Galkinas.

Jis taip pat pažymėjo, kad Skabejeva ir Solovjovas netrukus gali pradėti pulti ne tik Ukrainą, bet ir kitas šalis. Ir tai gali įvykti dėl baimės.

„Švedija taip pat eina į Aljansą. Aš jau matau šias antiskandinaviškas nuotaikas. Jau matau, kaip Skabejeva degina ABBA albumą. Aš tikrai sakau, kad tai jau netoli! Ir, žinoma, bus uždraustos Selmos Lagerlöf ir Astridos Lindgren pasakos. Jau matau Solovjovą, jis stovi ir rėkia: „Karlsonas!“ – kalbėjo šou vedėjas.

Prisimename, kad anksčiau Galkinas palaikė Ukrainą koncertu Izraelyje.

Daugiau nei tris mėnesius Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova su vaikais gyvena Izraelyje. Vyras aktyviai gastroliuoja po šalį ir panašu, kad pora į Rusiją grįžti nesiruošia.

Ala Pugačiova su šeima persikėlė į Izraelį ankstyvomis Rusijos invazijos į Ukrainą dienomis.

Panašu, kad Izraelyje jiems nepaprastai smagu. Visai neseniai M. Galkinas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuoti jo vaikai.

„Būti su šeima prie jūros – neįkainojamaׅ“, – brūkštelėjo M. Galkinas.

Taip pat jis pasidalijo ir vaizdo įrašu iš koncertinio turo Izraelyje.

Įdomu tai, jog M. Galkinas po šiais vaizdo įrašais išjungė komentarus. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad tai greičiausiai padarė dėl padidėjusių neigiamų komentarų, kurių susilaukia iš rusų propagandistų.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie poros išvykimą iš Rusijos ir parduodamą dvarą.

Teigiama, jog pora parduoda 3000 kvadratinių metrų dvarą, į kurį investavo ne tik savo sielą, bet ir įspūdingą pinigų sumą.

Parduodamo dvaro kaina prasideda nuo 10 milijonų dolerių. Namas yra 6 aukštų, jame – baseinas, kino teatras, vasaros terasa ir prašmatnus sodas.

„Galima sakyti, kad architektai išpildė Galkino vaikystės svajonę, sukurdami klasikinio stiliaus būstą su neįprastu interjeru. Aukščiausias dvaro taškas siekia šeštojo aukšto aukštį. Yra kur klajoti: svetainė, biurai, vaikų kambariai, virtuvė, daug miegamųjų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kiniško stiliaus baseinas ir net liftas! Pasirodė informacija, kad šou vedėjas nori parduoti savo pilį už maždaug 10 mln.“, – sakė nekilnojamojo turto agentūros ekspertė Polina Burova.

Pasak nekilnojamo turto agentūros ekspertės, pirkėjas turi žinoti, jog šiems namams reikės turėti daug pinigų ir išlaikymui, skelbė starhit.ru.

„Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad potencialūs dvaro savininkai turės išlaikyti neįtikėtinai daug darbuotojų, kad išlaikytų pačią pilį, visas teritorijoje esančias patalpas ir objektus, tvarkingą sodą“, – sakė ji.

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie poros išvykimą į Izraelį.

Panašu, jog moteris be darbo neketina sėdėti.

Ala Pugačiova užregistravo „Primadonna“ prekės ženklą, skirtą akinių ir ginklų prekybai, skelbė užsienio žiniasklaida.

Dainininkė Ala Pugačiova Rusijoje įregistruoja prekės ženklą „Primadonna“. Tai pranešė „Mash Telegram“ kanalas, remdamasis šaltiniu.

Su prekės ženklu visų pirma bus galima gaminti kosmetiką, dronus, 3D akinius, nėščiosioms skirtus gaminius, ginklus ir amuniciją.

Šiuo metu Izraelyje esanti dainininkė pranešimų apie prekės ženklo registraciją kol kas nekomentavo.

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer