Viktoras Uspaskich atsistatydina iš Darbo partijos pirmininko posto

Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas pranešė atsistatydinantis iš opozicinės Darbo partijos pirmininko pareigų. Apie tai pranešta išplatinus pranešimą žiniasklaidai.

„Nenumaldomai, anksčiau ar vėliau ateina ta diena, kai baigiasi vienas gyvenimo etapas, o tam, kad prasidėtų naujas – reikalingi nauji sprendimai. Aš ne tik tikiu, bet ir žinau – žmogus ateina į šį pasaulį mokytis, lavintis, keistis, o tam, kad sugebėtų tai įgyvendinti, jis turi judėti į priekį per naujas pamokas, išbandymus ir naujų idėjų skleidimą“, – rašoma pranešime žiniasklaidai.

Toliau pateikiame visą išplatintą pranešimo turinį:

„Ne visada išeina taip, kaip planuoji. Gyvenimas pasiūlo naujas aplinkybes, naujas situacijas ir koreguoja tavo planus. Žinau, kad man buvo suteikta labai daug galimybių realizuotis politiniame gyvenime, padaryti daug gerų, naudingų, efektyvių darbų valstybei ir jos žmonėms. Noriu padėkoti už tokias galimybes ir atsiprašyti, kad nesugebėjau tinkamai jų išnaudoti. Žinoma, kai ką pavyko padaryti, kai ko ne. Buvo daug klaidų dėl patirties stokos, konjunktūrinių aplinkybių ir kitų priežasčių.

Bet šiandien sąžiningai ir atvirai galiu pasakyti – į politiką atėjau vedamas idealizmo. Viskas, ką dariau, buvo nukreipta į gerą, reikalingą žmonėms ir Lietuvai rezultatą, nes myliu visus čia gimusius savo vaikus, myliu žmones ir Lietuvą, kuri suteikė man didžiules galimybes versle, politikoje, asmeniniame gyvenime. Tad galiu laisvai ir drąsiai žiūrėti visiems į akis.

Norėjau tai padaryti kitu laiku, bet gyvenimas ir aplinkybės vis koreguoja planus, verčia atidėlioti sprendimus, kurti naujus planus, tačiau šiandien būtent ta diena, kai sprendimą reikia daryti čia ir dabar, kad suteikti partijai naują impulsą, naujų idėjų, jaunatviškumą.

Tad pranešu, kad atsistatydinu iš Darbo partijos pirmininko posto ir tuo užbaigiu savo, kaip aktyvaus politiko gyvenimą. Darbo partija man, kaip politikui, yra didelis gyvenimo etapas, sentimentai nevienareikšmiški, nes tai buvo ir yra pirma mano politinė organizacija, kurios nariu aš tapau, o dar ir jos vadovu.

Linkiu, kad partija nenukryptų nuo fundamentalių vertybių, paremtų gamtos dėsniais ir propaguotų vienintelę religiją – absoliučią, besąlyginę meilę žmonėms, žmogaus prigimtinei laisvei ir teisei, nežiūrint į jo tautybę, tikėjimą, politines pažiūras ir socialinę padėtį. Skleistų meilę viskam, kas gyva, visoms gyvoms būtybėms, puoselėtų, kilnintų savo žemę. Tik tada įsigalės taika pasaulyje, harmonija, susikalbėjimas ir saugus gyvenimas.

Taika kuriama ne ginklais, o sąmoningumo plėtimu, dvasingumo lavinimu ir besąlygine meile viskam, kas gyva.

Dėkoju visiems savo partiečiams už bendrą darbą, atsidavimą ir palaikymą. Dėkoju visiems savo rinkėjams. Esu ir būsiu jūsų draugas bei pagalbininkas pagal savo galimybes. Dėkoju ir savo oponentams, konkurentams – kiekvienas jūsų spyris versdavo ieškoti naujų sprendimų, skatindavo apmąstymus.”

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer