74-ių Marijos gyvenimas – sugriautas: nebenori net žiūrėti į vyrus

Išsiskirti su vyru Mariją privertė nuolat patiriamas smurtas. Po šios traumuojančios patirties senjorė dar vis neatsigavo, su vyrais ji nebenori turėti nieko bendra.

Senjorė Marija jau daug metų gyvena viena ir jaučiasi labai vieniša. Kaip ji pati sako, yra likusi visiškai viena.

„Šeimos nėra, visi mirė“, – apie skaudžią realybę pasakojo Marija, tačiau viena ji buvo nevisada, anksčiau gyveno su vyru. Deja, šeimos istorija nesusiklostė pozityviai. Kažkada mylėtas vyras ją taip įskaudino, kad Marija iki šiol į vyrus net žiūrėti nenori.

Prieš daugybę metų Marija išsiskyrė su vyru taip ir nesusilaukusi vaikų, mat namuose buvo itin nesaugi aplinka. Moteris tikėjosi, kad policininku dirbęs vyras bus geras žmogus, tačiau vyras pradėjo gerti ir mušti žmoną.

„[Trankydavo] per galvą, per galvą“ – apie patirtą smurtą pasakojo senjorė, ji tikino buvusio vyro labai bijojusi, dėl mėlynių būdavo gėda pasirodyti darbe.

„Matyt pats likimas lėmė vienišės gyvenimą“, – graudinosi Marija, ji įsitikinusi, jog visą likusį gyvenimą taip ir nugyvens būdama niekam nereikalinga.

Laidos pabaigoje Marija netikėtai pakviesta į pasimatymą, daugiau detalių pamatykite vaizdo įraše esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer