Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas. Didžiąją savaitės dalį įkvėpimą ką nors daryti ar dėl ko nors kovoti įkvėpimo nebus. Tačiau savaitgalį įvyks perversmas – energijos bus vis daugiau, bet ir su kažkuo susiremti priežastys atsiras tarsi iš niekur. Gali būti piniginių reikalų – nelabai didelių, bet svarbių ir sėkmingų.

Jautis. Atsigausite – pasidarysite daug judresni, daug smalsesni ir imsite ne tik vis daugiau bendrauti (pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis) bet ir imsite vis sparčiau tvarkyti visokius dalykinius reikalus – jų dabar bus vis daugiau. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija.

Dvyniai. Savaitė prabėgs tarsi kažko lūkuriuojant, o iš tiesų – jaučiant, kad didelės veiklos metas prasidės visai netrukus, todėl dabar būtų visai nieko pailsėti, pasidaryti būsimos veiklos planus ir pan. Kol kas gali būti ganėtinai sėkmingų piniginių, turtinių reikalų (ir naudos, žinoma).

Vėžys. Dabar jumyse gerai derės dvi savybės – viena vertus, būsite energingi, linkę veikti, žengti link tikslo greitai, ryžtingai, bet kartu ir apdairiai. Taip pat tai puikus metas sportuojantiems. Kita vertus, ir asmeninis žavesys dabar švies kaip ryto žvaigždė, kartu padėdamas kurti gražius, mielus dalykus. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba.

Liūtas. Kol kas galima snausti – didelio įkvėpimo kokiai nors veiklai nebus, o ir aplinkybės jos smarkiai neskatins. Nebent tik darbe padirbėti reikės daugiau – atsiras nedidelių, bet gana svarbių darbų bei reikalų. Savaitgalį energijos ims labai smarkiai daugėti, bet ir rimtų kliūčių gali atsirasti – su technika dirbti, vairuoti patartina atsargiau nei visuomet.

Mergelė. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, tačiau pasikeis vidinė būsena – energijos daugės, akyse bus vis šviesiau, netrukus ir smarkesnės veiklos metas ateis. Palankus metas su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai, progų pasidžiaugti suteiks ir artimi draugai.

Svarstyklės. Tikėtina, kad įdomios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Beje, tai gali būti nebūtinai darbas, gali būti ir linksmos „užklasinės“ veiklos. Tačiau tikrai puikiai seksis tiems, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu.

Skorpionas. Kol kas nieko ypatinga nevyks – darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Palankus metas susitikimams ir pokalbiams su svarbiais jums asmenimis, gali užsimegzti ir pastovūs dalykiniai ryšiai. Taip pat dabar yra palankus metas smagiai poilsinei kelionei.

Šaulys. Gali atsirasti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kurių reikės imtis neatidėliojant. Visgi aplinkybės klostysis taip, kad su viskuo susitvarkysite greitai ir netgi žaismingai. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, ieškoti reikalingų šios srities žinių.

Ožiaragis. Laikas linksmas ir smagus, dažnai siūlantis progas smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo, gražaus ar įdomaus. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Taip pat dabar labai geras metas palaikyti, puoselėti ryšį su svarbiu jums žmogumi. Sėkmė lydės ir kovojančius dėl teisingumo.

Vandenis. Tikriausiai atsiras nemažai darbo, visokios veiklos namie, galbūt atsiras priežasčių aptarti bendrus reikalus su namiškiais – visa ši arba panaši veikla dabar vyks vis sparčiau ir vis sklandžiau. Taip pat dabar yra puikus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, nebūtinai vien savais.

Žuvys. Būsite atvirti, daug judėsite ir daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis. Galimos naujos naudingos pažintys. Taip pat dabar bus daug progų smagiai pasilinksminti, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su pramogų, grožio arba patogumų kūrimu. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer