Adamkus prakalbo apie vėl ligoninėje atsidūrusią žmoną: atskleidė jos būklę

Sekmadienį pasirodė žinia, kad kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona 95-erių Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje. Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė V. Adamkus, jo žmona vis dar yra ligoninėje ir nėra aišku, kada ponia Alma bus išleista namo.

Į namus buvusi pirmoji šalies ponia Alma turėjo grįžti šiandien, tačiau V. Adamkus patvirtino, kad kol kas ji dar gydoma ligoninėje.

„Ne, negrįžo, aš dabar kaip tik iš ligoninės pats grįžtu, esu automobilyje pakeliui į namus“, – naujienų portalui tv3.lt komentavo V. Adamkus.

Kraujyje rado užkrėtimus

Prezidentas taip pat užsiminė, kad dar nėra aišku, kada jo žmona galės grįžti namo. Tačiau, jo teigimu, tai artimiausiu metu neįvyks.

„Tikrai tokio nėra atsakymo, bet aišku, kad nei šiandien, nei rytoj tikrai neišleis“, – sakė jis.

V. Adamkus papasakojo, kad ponią Almą šiuo metu vis dar prižiūri gydytojai, nes atlikus tyrimus buvo rastas kraujo užkrėtimas.

„Galima sakyti taip, kadangi šiandien rado kraujyje kažkokius užkrėtimus ar nežinau kas tai. Tai dabar specialiai leidžia specialius vaistus, kad tą stabilizuoti, tą panaikinti.

Laiko ligoninėje, negali išleisti jos su tokia esama problema, kurią dar atidengė šiandien“, – paaiškino V. Adamkus.

Bus slaugoma namuose

Prezidentas plačiau nekomentavo, dėl kokios priežasties ponia Alma atsidūrė ligoninėje, tačiau patvirtino, kad šiuo metu jo žmonos būklė yra stabili.

„Ji neblogai jaučiasi, šiaip paėmus nėra bejėgis ligonis, tikrai nėra, yra didelė pažanga padaryta. Bet dar yra silpna palyginus ir ta problema, kuri dabar nustatyta, ji turi būti pašalinta prieš ją išleidžiant iš ligoninės“, – sako jis.

V. Adamkus taip pat užsiminė, kad grįžusią iš ligoninės ponią Almą prižiūrės specialistai ir ji bus slaugoma namuose.

„Iš ligoninės išleidžiama, kaip sakant, kadangi ji bus prižiūrima ir gulima namie, su visa paslauga teikiama slaugymo specialistų namuose“, – telefonu naujienų portalui tv3.lt sakė V. Adamkus.

Buvusi pirmoji ponia į ligoninę buvo patekusi ir prieš kelias savaites. Dėl to V. Adamkus nepasirodė Seime, kur prezidentas Gitanas Nausėda skaitė metinį pranešimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer