Aiškėja, kad Šiauliuose nužudyta 15-metė buvo globojama: su įtariamąja jos buvo gerai pažįstamos

Šiauliuose nužudyta ir į kilimą suvyniota penkiolikmetė mergaitė ilgą laiką buvo globojama šeimynoje, o pastaruoju metu gyveno globos įstaigoje. Tuo metu sulaikytos nepilnametės merginos šeimai buvo teikiamos paslaugos, ji bėgdavo iš namų, rodo pirminiai duomenys. Abi merginos buvo pažįstamos.

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistė Silva Šimkevičienė portalui tv3.lt patvirtino, kad nužudytoji mergina kurį laiką buvo globojama šeimynoje, bet pastaruoju metu gyveno globos įstaigoje. Taip pat pasitvirtino detalės apie įtariamos paauglės šeimą. S. Šimkevičienės teigimu, paauglei ir jos artimiesiems vaiko teisių apsaugos specialistai teikė paslaugas.

Kaip žinoma, Šiaulių mieste nutiko kraupus nusikaltimas. Pirmadienį vėlai vakare Gegužių gatvėje prie konteinerių buvo rastas 2006 metais gimusios merginos kūnas, susuktas į kilimą su žaizdomis galvoje. Jau sulaikyti ir keturi įtariamieji: 2007 metais gimusi paauglė, taip pat trys vyrai: vienas gimęs 1999 metais, kitas – 2001 metais, trečias –2004 metais.

Policija atlieka tyrimą dėl nužudymo, tačiau tiriamos kelios galimos versijos, todėl daryti išvadas yra anksti.

Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, sulaikytoji paauglė pati iškvietė policijos pareigūnus. Pirminiais duomenimis, išnešusi šiukšles mergina rado susuktą kilimą, pasižiūrėjo ir pamatė kruviną kūną. Tada esą paskambino draugams, kurie patarė iškviesti policiją ir patys pasirodė įvykio vietoje. Įtariamoji ir trys vaikinai, kol dirbo pareigūnai, visą laiką išbuvo šalia kūno radimo vietos. Galiausiai, policija juos dar kartą apklausė bei išsivežė į komisariatą.

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė BNS sakė, kad prokuratūra kreipsis į teismą dėl kardomųjų priemonių paskyrimo. Kiek įtariamųjų bus prašoma suimti, kol kas nežinoma.

„Po pietų bus teismo posėdis dėl karomųjų priemonių, atliekami procesiniai veiksmai, sprendžiama dėl suėmimo termino, tikriausiai maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui“, – sakė R. Gelžinytė.

Nusikaltimą tiria gausios teisėsaugos pareigūnų pajėgos, įtraukti vaiko teisių apsaugos atstovai, nes auka ir viena įtariamųjų yra nepilnametės.

Šįvakar 18:30 val. TV3 žiniose stebėkite išskirtinę medžiagą ir liudijimus iš įvykio vietos!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer