Ala Pugačiova buvo „pričiupta“ žurnalistų: prabilo apie neapykantą vienam žmogui

Praėjusį savaitgalį Ala Pugačiova grįžo į Rusiją iš užsienio, kur praleido kelis mėnesius. Primadona nesislėpė nuo visuomenės, o atvirkščiai – išeina į viešumą ir duoda interviu. Pavyzdžiui, rugsėjo 1-ąją dainininkė prabilo ne tik apie vaikus, bet ir apie pyktį vienam žmogui.

Pokalbyje su žurnalistais Ala plepėjo, kad patiria neigiamų emocijų vienam asmeniui. Primadona priešo vardo neįvardijo, skelbė starhit.ru.

„Yra daug dalykų, kuriuos norėčiau padaryti“, – apie neapykantą vienam žmogui sakė A. Pugačiova.

Pugačiova šios temos neplėtojo ir greitai pokalbį nusuko kita tema. Taigi, ji kalbėjo apie Lisą ir Harį, kurie pradėjo trečią klasę. „Sveikinu visus su naujais mokslo metais. Kiekvieni metai yra įdomūs, vaikai mielai eina į mokyklą. Aš nepadedu jiems atlikti namų darbų, to reikia mokyti nuo vaikystės “, – sakė Ala.

Primename, kad neseniai rašėme apie A. Pugačiovos grįžimą į Rusiją.

Rusų dainininkė Ala Pugačiova dažnai giriama dėl savo jaunatviškos išvaizdos. Visai neseniai moteris komentaruose buvo vėl apibarstyta komplimentais.

Ala Pugačiova, netikėtai grįžusi į Rusiją be savo vyro, komiko Maksimo Galkino, nešvaisto laiko ir savo gerbėjus džiugina pasirodymais Rusijos gatvėse, rašo UNIAN.

Šį kartą Rusijos muzikantas Aleksandras Kondratjevas „pagavo“ primadoną ir savo „Instagram“ puslapyje paskelbė nuotrauka su ja. Jis nusprendė su užrašu po nuotrauka tiesiog pažymėti Pugačiovos paskyrą socialiniame tinkle bei pridėjo šypsenėlę.

Kadru su Ala Pugačiova akimirksniu pradėjo dalytis jos gerbėjai. Visgi nuotraukoje ji atrodo pastebimai jaunesnė ir žvalesnė.

Atrodo, kad buvimas užsienyje jai išėjo tik į naudą. Žvaigždė prisipažino, kad tuo metu ji gydėsi ir ilsėjosi, o rezultatas tikrai matomas ant veido. Jos oda jaunatviška ir švytinti.

Atlikėja savo išvaizdą paryškino šviesiai ruda plaukų spalva su kirpčiukais, kuri ją atjaunino keliais dešimtmečiais.

Primename, kad rugpjūčio 27 paaiškėjo, kad Ala Pugačiova grįžo į Rusiją. Būtent tai nepatiko jos gerbėjams, kurie negailėjo kandžių replikų moteriai. Nepaisant to, moteris atskleidė grįžimo į šalį priežastį.

Ji pasakojo, kad baigėsi atostogos, kurių metu ji ilsėjosi ir gydosi.

„Atostogos baigėsi. Gaila“, – paviešintame vaizdo įraše sakė A. Pugačiova.

Moteris taip pat pridūrė: „Aš pailsėjau, buvau gydoma.“

Primename, kad neseniai rašėme apie A. Pugačiovos grįžimą į Rusiją.

Vaizdo įrašą, kuriame dainininkė koja atidaro automobilio dureles, paskelbė dizaineris Igoris Guliajevas.

Pugačiova užsiminė, kad į Rusiją „ilgą laiką tiesiog nesugebėjo nuvažiuoti“.

„Atvažiavau tvarkos daryti. Savo galvoje, jūsų galvoje“, – rašoma socialiniame tinke.

Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova neseniai grįžo į Rusiją ir sugebėjo užsukti į elitinę parduotuvę, o tai nepatiko jos gerbėjams.

Jie paragino ją palikti Rusiją, kurią su vyru ir vaikais paliko prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą.

„Tiesiog išsigandau, tu mūsų doruole“, „Įdomu, ar bandėte savo vyro galvoje padaryti tvarką?“, „Dabar tu niekam nereikalinga“, „Važiuok atgal“, – komentaruose rašo sekėjai.

Primename, kad neseniai Rusijoje pasklido netikros naujienos, kad tariamai mirė Ala Pugačiova. Rusų žurnalistai bandė skaitytojus pritraukti skambiomis antraštėmis.

Propagandos šaltinyje „Dni.ru“ buvo naujienų su antrašte: „Galkinas negalėjo atvykti: gerbėjai neša gėlių ir žvakių Pugačiovai, kuri mirė nuo šeštojo širdies smūgio“.
Internautai iškart pagalvojo, kad tai apie A. Pugačiovą, bet iš tikrųjų tai buvo apie dainininkės Zinaidos Arkhipovnos motiną, ir tai atsitiko dar 1986 m. Išties, moteris mirė po šeštojo insulto. Bet straipsnio autoriai nenurodė konkretaus asmens, o tik viliojo skaitytojus skambia antrašte, skelbė unian.net.

Yra žinoma, kad pati Pugačiova dabar su vaikais yra Latvijoje. Neseniai ji pasirodė Ukrainą kare palaikiusios draugės Laimos Vaikulės kompanijoje.

Tačiau jos vyras Maksimas Galkinas koncertuoja koncertuose ir dalį pinigų skiria padėti Ukrainos pabėgėliams.

Priminsime, anksčiau Varšuvoje koncertavo rusų parodistas Maksimas Galkinas. Į sceną jis lipo su mėlynos ir geltonos spalvos kostiumu, kurio spalvos simbolizuoja Ukrainos vėliavą.

Varšuvoje ant scenos pasirodė Ukrainą palaikantis rusų komikas Maksimas Galkinas. Daugelį vyras nustebino savo neįtikėtinu įvaizdžiu, kuris turėjo paslėptą žinutę.

Į sceną Maksimas Galkinas lipo su mėlynos ir geltonos spalvos kostiumu, kurio spalvos simbolizuoja Ukrainos vėliavą. Galkinas apsivilko geltonas kelnes ir mėlyną švarką, o po koncerto padėkojo lenkams už šiltą priėmimą, rašo UNIAN.

„Ačiū mano žiūrovams Varšuvoje! Gavau iš jūsų neįtikėtinos energijos užtaisą“, – vaizdo įraše kalbėjo Galkinas.

Internautai atkreipė dėmesį į vyro padorumą ir palinkėjo jam toliau rinkti pilnas sales. „Ir tebūna tokios ovacijos visada! Darbštus ir padorus žmogus“, „Subtilus! Talentingas! Ačiū už vakarą ir už palaikymą Ukrainai“, „Buvo fantastiška! Juokas iki ašarų, juokas pro ašaras, juokas nepaisant ašarų“, „Ačiū už padorumą, drąsą ir drąsą“, – komentaruose rašė gerbėjai.

Rusijoje tęsiasi Maksimo Galkino persekiojimas, kuris po plataus Rusijos įsiveržimo į Ukrainą išreiškė savo prieškarinę poziciją ir teigė, kad okupantai žudo ukrainiečius. Dabar teisininkas, televizijos kanalo „Spas“ laidų vedėjas Pavlo Astachovas pareiškė, kad Galkiną esą reikia „plakti“, nes jo generolas tėvas vaikystėje taip nedarė. Į šias kalbas sureagavo ir pats M. Galkinas.

Televizijos kanalo „Spas“ vedėjas neseniai sureagavo į humoristo veiksmus, siūlydamas jį perauklėti. „Maksimą Galkiną reikia kruopščiai nuplakti, jo generolas tėtis vaikystėje jo nepakankamai plakė. Man jo gaila – talentingas žmogus“, – savo nuomonę išreiškė advokatas.

„Taip apie mane sakė teisininkas, televizijos kanalo „Spas“ vedėjas Pavelas Astachovas. Leiskite tik priminti, kad Pavelas Astachovas septynerius metus buvo Rusijos prezidento vaiko teisių komisaras“, – socialiniame tinkle rašė M. Galkinas.

Alos Pugačiovos vyras išvadino Rusiją agresore ir pasakė tiesą, kad įsibrovėliai šaudė į ukrainiečius. Rusijos Federacija pradėjo rengti menininkui baudžiamąją bylą. Pranešama, kad jo pilis jau užgrobta, o Maksimas ir jo šeima nebegalės ten grįžti.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie M. Galkiną ir A. Pugačiovą.

Maksimas Galkinas ir toliau pasisako prieš Rusijos invaziją į Ukrainą, o Ala Pugačiova tyli. Panašu, kad pora neketina grįžti į Rusiją, kurią paliko dar vasario mėnesį.

Pasak Rusijos žiniasklaidos, jie jau ruošia dokumentus, kad galėtų persikelti į JAV, skelbė unian.net.

„Pugačiova ir Galkinas visam laikui persikels į JAV. Galkinų šeima jau užsiima nekilnojamojo turto registracija ir namų pardavimu Rusijoje“, – teigiama užsienio žiniasklaidoje.

Pats Maksimas Galkinas ir jo žmona Ala Pugačiova šios informacijos nekomentavo.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie tai, kad pora paliko Rusiją.

Beveik pusę metų šeima gyvena užsienyje. Pora apsigyveno Izraelyje, o dabar – Jūrmaloje. Darbo Rusijoje netekęs Maksimas nesėdi be darbo ir gastroliuoja po pasaulį.

46-erių M. Galkinas paskelbė apie pasirodymus Amerikoje, todėl sulaukė aršios kritikos. Pats Galkinas tikino, kad JAV rengė pasirodymus jau seniai, o vienas paskutiniųjų – 2018 m.

Tiesa, jis taip pat atsakė kritikiams, kurie mano, jog M. Galkinas savo žmoną Alą laiko „po padu“ ir daro įtaką jos nuomonei.

„Ką reiškia – grąžinkite Alačką? Ji ne koks baldas!“, – sakė jis.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie M. Galkiną ir A. Pugačiovą.

Rusijoje karą Ukrainoje smerkiam humoristui Maksimui Galkinui iškelta baudžiamoji byla. Jis kaltinamas, jog šmeižia Rusiją ir jos armiją.

Komikas gali būti sulaikytas Turkijoje ir išduotas Rusijai, skelbė unian.ua.

„Rusijoje Galkinui iškelta baudžiamoji byla. Prisišnekėjo, ir pagal straipsnį jam gresia kalėjimas“, – savo „Instagram“ puslapyje paskelbė Rusijos deputatas Romanas Chudjakovas.

Anot jo, Galkinas gali būti sulaikytas Turkijoje ir išduotas Rusijai: „Atsižvelgiant į viską, kas buvo pasakyta, ir visuomenės pasipiktinimą, Maksimas Galkinas gaus apie septynerius metus.“

Pažymėtina, kad tokį rusų pasipiktinimą sukelia tai, kad Maksimas Galkinas nuo pat pirmųjų karo Ukrainoje dienų smerkia šalyje pralietą kraują. Savo socialiniuose tinkluose jis pasakoja apie visus karo baisumus ir smerkia nusikalstamą Kremliaus režimą.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie M. Galkiną.

Neseniai socialiniuose tinkluose pradėjo plisti Maksimo Galkino fotografija, kurioje jis atrodė pavargęs ir jo išvaizda glumino gerbėjus. Netrukus vyras parodė, kaip iš tiesų atrodo.

Garsus humoristas Maksimas Galkinas laisvalaikį leido su sūnumi.

Savo „Instagram“ istorijose jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis kartu su Harry važiuoja dviračiais per mišką. Dukros Lizos ir žmonos Alos Pugačiovos šalia nebuvo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer