Alytiškė Kristina staiga tapo visos Lietuvos žvaigžde: „Man nereikia vyro, kurį aš išlaikyčiau“

Daugelį metų garsėjame pasaulyje, kaip gerų krepšininkų ir labai gražių moterų šalis, bet dabartiniais laikais dalis Lietuvos gražuolių nebenori būti tik gražiomis, nori būti ir garsiomis! Turėti tūkstančius sekėjų instagramuose ir būti influencerėmis. Tačiau, kaip tą padaryt?

Štai! Pristatome jums ponią Kristiną Meseguer. Alytiškę, kuri vos per mėnesį iš niekam nežinomos damos staiga tapo naująją Lietuvos žvaigžde.

„Per mėnesį – 40 000 naujų sekėjų instagrame. Sukūriau „Tik tok“, tai ir ten viskas auga, o pas mane norų saraše yra 1 milijonas sekėjų, tai einu link to. Norėjau būti populiari ir viskas atėjo automatiškai“, – TV3 televizijos aktualijų laidoje „Top 3“ sakė Kristina.

Kristina turi hobį. Silpnybę, kuriai niekaip negali atsispirti. Demonstruoti aplinkiniams, kokia ji yra graži, ir kokia turtinga.

„Aš natūraliai labai graži, nes genetika: mano mama ir močiutė gerai atrodo. Žinoma, kad mėgstu prabangų gyvenimą – aš nuo mažens gyvenau pakankamai gerai, mano tėvai gyveno ir uždirbo gerai, tai aš prie to pripratus ir nenoriu nieko keisto ir gyventi labai prabangiai ir gerai“, – šypsodamasi sakė alytiškė.

Bet, kaip sakoma: savame krašte – pranašu nebūsi. Todėl Kristina ėmė savo turtus ir savo turimą grožį krauti į socialinius tinklus, kurti įvairiausius rylsus ir rodytis visaip labai gražiai.

„Padariau pirmą reels, kurį įkėliau balandžio 1 – melavimo – dieną, kuriame parodžiau sąskaitą 5500 (eurų, Red.) už šildymą… Labai žmonės užsikabino už to ir prasidėjo komentarai ir heitinimas“, – prisiminė Kristina.

Kristinai taip patiko gaminti instagraminį turinį, kad nebegali sustot. Kaip čia stabdysi, kai sekėjai seka tūkstančiais?! Todėl pastarosiomis savaitėmis pilasi instagraminiai videkai vienas po kito.

„Kai aš kalbu tam reels, tai aš niekada nerepetuoju – aš filmuoju ir man gaunasi viskas iš pirmo karto, sukalbu viską iš pirmo karto net negalvodama“, – vaizdo turinio kūrybos subtilybėmis pasidalijo K. Meseguer.

Staiga atėjęs populiarumas atnešė ne tik džiaugsmą. Kristiną ėmė atakuoti vyrai! Su įvairiausiais pasiūlymais.

„Vyrai kviečia į pasimatymus ir kavos, tai aš sakau, ar tu aklas? Ar nematai, kad aš ištekėjusi. Tai koks vyrų mentalitetas, tai aš nežinau… liūdnoka“, – svarstė gražuolė.

Turime nuvilti visus džigitus, lovelasus ir visus kitus alfonsus. Gražuolė užimta. Jos širdį prieš keletą metų užkariavo labai turtingas verslinininkas iš Ispanijos Enrique. Ne, ne Enrique Iglesias, o Enrique Mesequer.

„Mes virš dviejų metų kartu, susipažinome Barselonoje per pažinčių programėlę… Labai nuostabus vyras, pats geriausias vyras gyvenime. Metų skirtumas yra 19 metų, bet tas visiškai netrukdo man. Ispanų vyrų mentalitetas visai kitoks, nei lietuvių vyrų, mums netrukdo, bet mes matom, kad kitiems tai trukdo. Mes gyvenam savo gyvenimą ir viskas“, – laimingais santykiais džiaugėsi Kristina.

www.tv3.lt

Site Footer