Amžinojo poilsio atgulė Juozas Ruolia: vyras palaidotas gimtinėje

Amžinojo poilsio atgulė gegužės 11-ąją miręs garsus fitoterapeutas Juozas Ruolia. Miręs vyras palaidotas gimtąjame Ignalinos rajone esančiose Ceikinių kapinėse.

Vyrą į paskutinę kelionę išlydėjo artimieji, draugai, bendradarbiai.

Velionį taip pat išlydėjo ir kardinolas Audrys Juozas Bačkis.

Netekties akimirką J.Ruolios dukra socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo jautriais žodžiais, skirtais tėčiui.

Dukra skyrė žodžius

Ji rašo: „Mano mylimas Tėtis Juozas Ruolia iškeliavo anapusybėn – ten, kur sakoma, kad siela sugrįžta į savo namus, pas savo mylimus ir kažkada prarastus…

Ačiū Tau, Tėti, už visą magišką augalų pasaulį, už alternatyvią mediciną, ezoteriką ir tikėjimą dvasiniu lygmeniu. Ačiū Tau už visą pagalbą vos susirgus mums arba susirgus Tavo anūkams (-ėms).

Mirusiam Juozui Ruoliai dukra skyrė jautrius žodžius: spaudžia ašarą

 

Ačiū už tai, kad savo pavyzdžiu parodei, kad galima gyvenime labai daug pasiekti, net jeigu esi iš nedidelio Čižiškių kaimo, net jeigu turi labai nedaug, bet daug dirbi ir atsidedi savo sielos misijai.

Ačiū, kad gydei šitiek daug žmonių, deja, nepaisydamas ir netausodamas savęs. Ačiū, kad buvai, kad galėjau būti su Tavimi visus šituos metus šalia, o toliau – Tu išliksi mano širdyje ir mes toliau bendrausime – per topolių pumpurus, plautes, šermukšnių žiedus, vėdrynus, mėtas, dobilus, jonažoles ir barkūnus, dirvuoles, pelynus ir viržius..

Per žvakės liepsną ir susitikimą sapnuose – iki kol ir vėl susitiksime ten, kur galiausiai susitinka visi ir visos. Daugiau informacijos apie šarvojimą ir laidotuves greitu metu.

Mylim Tave. Tu pastarosiomis savaitėmis atsisveikindamas sakydavai man „sudie“, o aš vis atsakydavau – „iki“. Ir dabar vistiek Tau sakau – IKI kito susitikimo TEN anapus.“

Begalinis mūsų dėkingumas, Šviesa ir Meilė telydi Jo Sielą grįžtant Namo.

Mirusiam Juozui Ruoliai dukra skyrė jautrius žodžius: spaudžia ašarą

Domėjosi augalais

Primename, kad J. Ruoliai gegužės 18 dieną jam būtų sukakę 73-eji.

Apie tai tv3.lt patvirtino Nacionalinis vėžio institutas. Atsisveikinimas su fitoterapeutu vyks gegužės 12 dieną Olandų laidojimo namuose.

Fitoterapeutas Juozas Ruolia gimė 1950 m. gegužės 18 d. ežerų krašte – Ignalinos rajone.

Jis nuo pat vaikystės pradėjo domėtis augalais, o vėliau ir gydomosiomis jų savybėmis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer