Sakartvele tragiškai žuvo „Amber Trip“ organizatorius Giedrius Guntorius

Sakartvele tragiškai žuvo Baltijos juvelyrikos parodos „Amber Trip“ organizatorius Giedrius Guntorius.Tai naujienų portalui tv3.lt patvirtino jo dukra.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad Sakartvele galėjo žūti du plaustais kalnų upe plaukę lietuviai.

Sakartvelo žiniasklaida skelbia, kad nelaimė įvyko Dušečio rajone, Gudamakario slėnyje, į šiaurę nuo sostinės Tbilisio. Tai, kad vieno iš dingusiųjų kūnas rastas antradienį paskelbė „Formula“ televizija.

Paaiškėjo, kad rastas vyras – G. Guntorius. Tai naujienų portalui tv3.lt patvirtino jo dukra.

Žinia apie netektį artimieji taip pat pasidalino feisbuke:

„Netikėtai netekome mylimo Tėčio, sutuoktinio ir draugo, turėjusio itin didelę širdį, talpinusią tiek daug vilties, svajonių, didžiulių užmojų…

Kaip niekas kitas jis gebėjo įkvėpti, kurti, besąlygiškai mylėti ir rūpintis. Dabar mums lieka tik meilė, kuri daug stipresnė už mirtį.

Giedriau, ilsėkis ramybėje.

Tave visados mylintys žmona ir vaikai“.

Užuojautą socialiniuose tinkluose pareiškė ir vyro bendražygiai:

„Su giliu liūdesiu pranešame, kad mirė „Amber Trip“ įkūrėjas ir organizatorius Giedrius Guntorius. Su atsidavimu Giedrius atliko pagrindinį vaidmenį populiarinant Baltijos gintaro grožį ir telkiant juvelyrų bendruomenę. Jo prasmingo darbo ir neišsenkančios energijos labai trūks ne tik mūsų bendruomenei.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą jo šeimai, draugams ir visai juvelyrikos bei gintaro bendruomenei. Tegul jo atminimas amžinai įkvepia mus“.

Tikslios nelaimės aplinkybės nežinomos.

Anot portalo 15min, Lietuvos diplomatai patvirtinti negali, kad abu žuvę vyrai yra Lietuvos piliečiai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer