Andrus Užkalnis neteko augintinės Arizonos: „Gyvenimas jai buvo prognozuotas dviejų mėnesių“

Žurnalistas Andrius Užkalnis pasidalijo liūdnu išgyvenimu – mirė jo šuo, kalytė Arizona. Vyras savo augintinei skyrė jautrų įrašą, kuriame pasidalijo šiltais prisiminimais.

Įrašu apie augintine vyras pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

Sunkiai sirgo

„Arizona 2019-2024.

Šįryt apie 06:00 mergaitė išėjo į amžinuosius paplūdimius, snausdama namie šalia manęs.

Gyvenimas sunkiai sergančiai Arizonai, kurią mažutę su visa vada rado išmestą parke, buvo prognozuotas dviejų mėnesių – inkstai vos veikė. Gydytojų Vilniuje, Kaune ir Italijoje ir ypatingos priežiūros dėka ji nugyveno beveik penkerius pilnaverčius metus.

Aplankiusi gyvenime daugybę šalių, ji labiausiai džiaugėsi jūra ir vandenynu: Palerme, Ligūrijoje, Antibuose, Portugalijoje ir Nidoje. Ji buvo visiems gera ir ją mylėjo visi, kas ją sutikdavo.

Turbūt joks kitas šuo šalyje nebuvo tiek filmuotas ir fotografuotas, kaip Arizona: jei žiniasklaida norės įsidėti šį pranešimą, jos nuotraukas turi visi Lietuvos portalai ir visos televizijos.

Ačiū už jūsų geras mintis ir palaikymą. Vietoje užuojautų Arizona prašė pervesti po kelis ar keliolika eurų gyvūnų prieglaudai ir terapijos centrui. Vadovė psichologė Ugnė Nedzinskaitė kažkada pirmoji konsultavo Arizoną dėl jos elgesio ir raidos.

VšĮ „Stebuklingi draugai LT“

LT447044090102998415

Jei siunčiate iš užsienio, galite naudoti mano PayPal: uzkalnis@icloud.com (pažymėkite ARIZONA –  viską pervesiu jiems).

Ačiū visiems, kad taip mylėjote šią didelės širdies šuniukę. Ji turėjo puikų gyvenimą šioje žemėje“, – rašė jis. 

www.tv3.lt

Site Footer