Valinskas sureagavo į Dragūno prisikalbėjimus: „Kai savo galvos neturi, reikalauji svetimos“

Skandalingai pagarsėjęs Egidijus Dragūnas – SEL’as ir vėl įsivėlė į konfliktą – šįkart kaip reikiant prisišnekėjo ir sulaukė Arūno Valinsko atkirčio. Tiesioginės transliacijos internetu metu SEL lyderis gerbėjų paklaustas, kada bus jo koncertas atšovė, kad tuomet, kai kas nors atneš Arūno Valinsko galvą. O po tokių aštrių pareiškimų A. Valinskas ne tik perspėja Dragūną pačiam būti atsargiam, bet dar ir žada tartis su teisininkais, kokių tolesnių veiksmų imtis.

„Čia yra namie, chebra, namie. Kada bus koncas? Koncas tada, kai užmušit Valinską b**t. Ir atnešit man jo galvą n****i“, – tiesioginės transliacijos metu pasakė E. Dragūnas.

Po tokio aštraus E. Dragūno pasisakymo socialiniuose tinkluose kilo pasipiktinimų banga. Netrukus į pykčio kupinus žodžius sureagavo ir pats A. Valinskas.

„Pasijuokėm su Inga ir tiek. Aš esu sakęs ir rašęs ne vieną kartą, kad tarp visų kitų SEL‘as irgi yra tas Kremliui naudingas idiotas. Paaiškėjo, kad jis šiaip idiotas“, – situaciją komentuoja A. Valinskas.

E. Dragūnas, anot jo, jei jau toks drąsus grasinti kitam vyrui, bent jau galėjo savo pasisakymo neištrinti.

„Mano diagnozė paprasta. Esu sakęs. Nereikia maišyti degtinės, alkoholio su narkotikais, o taip padarius nereikia lįsti rašinėti kažką, ką dažnai daro įvairiausi influenceriai. Kai paryčiais ką nors parašo, paskui trina“, – kalba A. Valinskas.

Konfliktas tarp E. Dragūno ir A. Valinsko įsiplieskė dar anksčiau – kai SEL lyderis prieštaringai pasisakė apie Rusijos pradėtą karą Ukrainoje. Ir jį pavadino natūraliu planetos išvalymu. Tuomet A. Valinskas kvietė sureaguoti į skandalingus E. Dragūno žodžius apie karą Ukrainoje ir kvietė SEL lyderį išvis ignoruoti – ištrinti dainas iš grojaraščių, nerengti koncertų.

Dabar A. Valinskas sako dar nežinantis, ką darys dėl šių E. Dragūno pasisakymų – žada tartis su teisininkais.

„Nelabai turiu laiko užsiimti tokiom nesąmonėm kaip SEL‘as. Bet rytoj kaip tik su teisininkais pasikonsultuosim ar čia verta gaišti, ar čia norim mes. Kaip sakoma, nereikia kišti rankų į šūdą, nes tu nei tu labiau dėl to tapsi švaresnis dėl to, paprasčiausiai išsišūdinsi“, – teigia jis.

A. Valinskas dėl jam skirtų grasinimų E. Dragūnui siūlo pagalvoti dar kartą.

„Ne ant to užsirovė. Jeigu jis įsivaizduoja, kad visiems gali siuntinėti kaip policininkus ir visą kitą, tai tiesiog po tokių pasakymų patarčiau pačiam vaikštant gatve labiau dairytis į užnugarį, o ne aiškinti, kad jam čia visi kažkieno galvą atnešti. Paprastas labai dalykas. Kai savo galvos neturi, reikalauji svetimos“, – sako jis.

Vis į nemalonumus įsipainiojantis SEL lyderis jau anksčiau sulaukė ir savo grupės narių atkirčio, Po E. Dragūno pasisakymų apie Rusijos karą Ukrainoje ir planetos išvalymą grupės SEL nariai suskubo palikti kolektyvą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer