Paviešino rusų nužudytos 4-metės nuotraukas: žmonės nesulaiko ašarų

Vakar visame pasaulyje nuskambėjo atgarsiai po Rusijos atakos Vinicoje, kurios metu žuvo vos 4 metų mergaitė. Pranešama, kad šiuo metu dėl savo gyvybės sunkiai sužalota reanimacijoje kovoja jos mama Irina Dmitrijeva.

Keturmetė Liza tragiškai žuvo po pastarosios Vladimiro Putino atakos Vinicoje. Maža mergaitė žuvo per žiaurų povandeninio laivo „Kalibr“ išpuolio raketos smūgį, kuris, Rusijos kariuomenės teigimu, buvo nukreiptas prieš „nacius“.

Pranešama, kad mergaitės, kuri sirgo Dauno sindromu ir turėjo vienos kojos artritą, mama šiuo metu yra sunkiai sužalota ir vis dar tebekovoja už savo gyvybę reanimacijoje.

Didžiavosi dukros pasiekimais

Manoma, kad Liza žuvo sužalota toje pačioje vietoje, kurioje prieš pat išpuolį vaizdo įrašą filmavo jos mama. Irina vaizdo įraše džiaugėsi savo dukros pasiekimais, išreiškė pasididžiavimą.

Mama kartu su dukra taip pat matomos ir socialiniuose tinkluose paskelbtose nuotraukose. Daugumos žmonių širdį pakerėjo nuotrauka, kurioje Irina kartu su dukra yra abi apsirengusios purpurinės spalvos sukneles ir pozuoja levandų lauke, rašoma mirror.co.uk.

Kitoje nuotraukoje, darytoje likus kelioms minutėms iki mirtino V. Putino smūgio, matyti, kaip Liza stumdo savo vežimėlį. Ukrainietė Irina anksčiau savo socialiniuose tinkluose buvo skelbusi:

„Pirmiausiai buvo COVID-19, paskui karas. Dvejus metus negaliu surengti tinkamo Lizos gimtadienio. Tikiuosi, kad jos penktasis gimtadienis suteiks mums šansą! Tačiau bijau garsiai išreikšti norus. Aš svajoju apie taiką ir apie tai, kad viskas vyktų taip, kaip norime.“

Nors Irina išsiskyrė su vyru Artemu, tačiau jis palaikė puikius santykius su moterimi ir savo dukra. Kiekvieną savaitgalį ja rūpindavosi. Likus vos kelioms valandoms iki Lizos žūties, moteris socialiniuose tinkluose dalinosi nuotraukomis, kuriose rašė apie mergaitės pažangą, kurią ji padarė nepaisant pandemijos ir karo iškeltų iššūkių.

Per šią žiaurią „Kalibr“ ataką žuvo mažiausiai 21 žmogus, tarp kurių – 3 vaikai. 52 buvo sužeisti, o 46 dingo be žinios.

„RT“ propagandos vadovė Margarita Simonyan sakė, kad jai buvo pranešta, jog Rusijos kariuomenė ketina smogti „naciams“. Anot jos, jie taikėsi į pastatą, vadinamą Karininkų namais bei koncertų salę. „Tai buvo laikina nacių apgyvendinimo vieta“, – tvirtino ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer