Vaizdelis „Lidl“ parduotuvėje vilnietį net supykino: sureagavo ir pati įmonė

„Aš noriu visų jūsų kaltai pasiteirauti – kiek jūsų pirktumėte ir duotumėte savo mažam vaikui šviežią kepinį, jei jį būtų nučiupinėjusi visa aibė žmonių, kurie su tomis rankomis dar nežinia, kur ir ką darė?“ – rašo tv3.lt naujienų portalui laišką atsiuntęs skaitytojas Algis. Nutikusią situaciją parduotuvėje taip pat pakomentavo ir „Lidl Lietuva“ atstovė Dovilė Ibianskaitė.

„Štai toks ir klausimas ir gal net kartėlis kamuoja mane, ypač po šiandieninio apsilankymo LIDL parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino pr. 9.

Užėjęs aš išvydau, jog net asocialiai atrodantys ypatos, tarsi šernai po bulves knisasi tarp šviežių ir neįpakuotų kepinių stalčių, ir niekam tai nė motais! Aš, aišku, nerašysiu čia, jog vasara ir, kad tų virusų aplinkui daugiau nei apstu, bet parašysiu štai ką, jog mane visų labiausiai suglumino ir šokiravo pačio „LIDL“ Klientų aptarnavimo skyriaus telefonu atsiliepusi moteris.

Mat, kai aš jai atvirai uždaviau klausimą: „Ar pirktų kepinį savo mažyliui, kurį nevaržomai čiupinėjo bet kas?“, į tai ji man nieko neatsakė, bet atšovė: „Ką, Jūs, siūlote?“

Tuomet aš jai atkirtau, jog nei daugiau, nei mažiau, o tiesiog prisilaikyti higienos normų ir prižiūrėti, kad ir klientai, kurie dėl vienokios ar kitokios priežasties nėra įgiję socialinių įgūdžių to laikytųsi ir, kad atsakingi žmonės netaptų tų nepraustarankių infekcijų nešiotojų savotiškais įkaitais“, – išliejo savo pasipiktinimą Algis.

Pokalbis, virtęs konfliktu

Skaitytojas taip pat laiške aprašė ir konfliktu tapusį skambutį. Labiausiai klientą įsiutino tai, kad telefonu kalbėjusi klientų aptarnavimo specialistė, pasak jo, esą ne tik nepadėjo išspręsti kilusios situacijos, tačiau ir nemandagiai kalbėjo.

Galima tik įsivaizduoti, kas nutiktų  jei ką tik kepinį čiupinėjo atvira tuberkuliozės forma sergantis žmogus ir jo nepirko, o nupirko kitas ir dar davė savo vaikui. Bet nepaisant to, man ta Klientų aptarnavimo skyriaus telefonu atsiliepusi moteris teigė, jog tai būtų normos ribose, o kuomet aš jos bent paprašiau prisistatyti, tai vietoje to ji man pasiūlė tai padaryt pačiam.

Aš jai atsakiau, jog aš esu klientas ir noriu žinoti su kuo bendrauju, bent jau vardą žinoti, nes, na maža ką, gal valytoja eidama pro šalį ragelį pakėlė, nes taip neatsakingai, vulgariai ir nepagarbiai tikrai negali kalbėti jokia Klientų aptarnavimo specialistė. Tačiau šiai minėtai moteriai, tai dar labiau sukėlė pyktį. 

Ji mane apkaltino, kad aš ją įžeidinėju, suprask „LIDL“ bendrovėje valytojo pozicija jau yra įžeidimas? Galiausiai, kai aš jai priminiau, kad ne tik „LIDL“ įrašo šį pokalbį, bet ir aš, tai pastaroji moteris visai paklaiko ir apkaltino mane, jog aš įrašiau kažkokius tai jos privačius duomenis, nors ji nė vardo savo nepasakė. Nepaisant to ji man pareiškė, jog ji mato mano telefono numerį ir kreipsis dėl to į policiją.

Tad nesu aš iki galo tikras, kaip „LIDL“ vykdo savo kadrų politiką, bet sodinti žmogų, kuris manosi Klientų aptarnavimo linijos telefonu tvarkantis savo kažkokius tai asmeninius reikalus ir visiškai nesiorientuoja nei teisinėje, nei apskritai realybės erdvėje, tai jau jokios kritikos nelaiko.

Ir juo labiau apibendrinant tai, kad tokias „pseudo“ klientų specialistes galima apskųsti tik joms pačioms, nes „LIDL“ administracija nuo klientų ir yra atsitvėrusi tokiomis „specialistėmis“. Todėl aš šio tinklo parduotuves visam laikui išbraukiau iš savo apsipirkinėjimų žemėlapio“, – teigė skaitytojas.

Laikosi rekomendacijų bei teisės aktų

Į nutikusią situaciją sureagavo ir parduotuvės administracija. Pasiteiravus, ar nutikusi situacija yra žinoma bei kokie yra sprendimo būdai užtikrinantys higienos normas nefasuotai kepyklos produkcijai, „Lidl Lietuva“ atstovė Dovilė Ibianskaitė atsakydamą į klausimą sakė:

„Prekiaudami nefasuotais maisto produktais, vadovaujamės teisės aktais bei rekomendacijomis. Siekiant užtikrinti kepinių apsaugą nuo galimos taršos, jie laikomi už uždarų lentynų, šalia yra specialūs įrankiai, vienkartinių pirštinių ir pakavimo maišelių dėtuvės.

Jūsų aprašytos situacijos metu kliento atsiprašėme ir suteikėme šią informaciją, o jam pareiškus, kad pokalbis įrašinėjamas, priminėme, jog pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, prieš įrašant pokalbį, pašnekovas turi būti įspėjamas ir turi būti gautas jo sutikimas.

Jeigu tai neatliekama, tai yra asmens duomenų pažeidimas, nes įrašas be įspėjimo ir sutikimo daromas neteisėtai ir negali būti viešinamas.  Visą laiką siekiame išklausyti mūsų klientus ir aptarnauti maloniai ir profesionaliai, todėl apgailestaujame dėl įvykusio konflikto.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer