Antanas išrėžė, ką jis iš tiesų jaučia Gabrielei: „pati koją pakišo“

Antanas ir Gabrielė nuo „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ pradžios buvo laikomi realybės šou pora. Tačiau panašu, kad jų meilės istorija pasibaigė. Antanas yra atviras ir tiesiai šviesiai sako – jei ir buvo kokie nors rimtesni jausmai, jų jau nebėra, ypač po paskutinių Gabrielės „dramų“.

Praėjusią savaitę prie šou dalyvių prisijungęs naujokas Darjušas sujaukė visas kortas. Atvykusį naujoką iškart šiltai sutiko Antanas ir ėmė laiką leisti su juo, o ne senbuviais Gabriele ir Jonu.

„Atėjo naujas žmogus ir jis toks jausmas pamiršo visus kitus. Ir tave lygiai taip pat pamiršo“, – su Jonu kalbėjosi Gabrielė.

Jonas sunkiai išgyveno Ewos išmetimą iš projekto, todėl tikėjosi, kad likusią tuštumą užpildys buvęs jo kambariokas Antanas. Deja, bet taip neįvyko.

„Į projektą atėjo naujas dalyvis ir mano draugelis Antanas visąlaik su juo dabar. <…> Aš tiesiog jau pasimečiau, nes atrodo, kad likau čia visiškai vienas“, – teigė Jonas.

Tuo tarpu Gabrielė, nors ir sakė, kad nepuoselėja romantiškų jausmų Antanui, rodos, be galo nuliūdo, kad jis jai ėmė neberodyti dėmesio. Kitų dalyvių skatinama Gabrielė ėmė aiškintis santykius su Antanu.

„Viskas išvis dingo. Tu nebekreipi dėmesio. Aš nesakau, kad tu esi kaltas, bet…“, – tramdydama ašaras kalbėjo Gabrielė.

„Aš tau puikiai atsakiau į tai, kad aš bijau santykių, ane? Aš tau ne vieną kartą tai pasakojau. <…> Ir aš negaliu per 12–13 dienų kažką pasakyti. Mes puikiai bendravome. Tu esi vienintelis žmogus, kuriam aš viską išpasakojau, realiai tu esi žmogus, kuriam aš atsivėriau pilnai. Tu tai žinai. Bet kaip aš galiu per 12–13 dienų pasakyti, kai aš žinojau, kai aš tau puikiai sakiau, kad aš bijau santykių, kam reikia laiko“, – kiek įpykęs jai aiškino Antanas.

„Tu ne taip mane supranti, čia nėra santykiai. <…> Man nereikia, kad tu mane mylėtum“, – atšovė Gabrielė Antanui.

„Tai ko tu b**** putojiesi dabar? Viskas, mes esame geriausi draugai“, – pokalbį apie jo ir Gabrielės santykius kitų dalyvių akivaizdoje užbaigė Antanas.

Vėliau interviu metu Antanas pripažino, kad jei anksčiau ir galvojo, jog galbūt jaučia kokius nors jausmus, tai po šio pokalbio viskas tapo visiškai aišku.

„Galbūt ir pati koją pakišo, nežinau. Tiesiog atrodo, kad kaip koks kirvis va taip va nukirto. Taip, mes esame draugai, mes puikiai sutariame, bet jausmų jokių nėra“, – patikino Antanas.

Bet tai – ne viskas. Iškart po pokalbio su Gabriele santykius su Antanu nusprendė išsiaiškinti ir Jonas. Tiesa, jų pokalbis sukėlė kitiems dalyviams juoką.

Ar pavyko Jonui ir Antanui išsiaiškinti santykius ir kaip į padėtą tašką tarp jos ir Antano reagavo Gabrielė, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer