Antano glėbyje Gabrielė pratrūko: pripažino tai, ko nedera girdėti kitiems dalyviams

Nors realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai Antanas ir Gabrielė sutarė, kad nėra pora, jie vis tiek palaiko draugiškus santykius. Anot Antano, jie yra geriausi draugai, o vieną naktį Antanas draugiškai ramino lovoje pravirkusią Gabrielę.

Gabrielė Antanui ėmė pasakoti, kad pastarosiomis dienomis jai buvo labai sunku.

„Šitos dienos buvo pilnos įtampos. Ir tu vienintelis žmogus projekte, su kuriuo galiu pasikalbėti. Ir tu imi ir nebekalbi su manimi“, – Antanui pasakė Gabrielė.

„Aš suprantu, Gabyte“, – atsakė jai Antanas.

„Aš negalvoju jau nieko. Noriu grįžti namo ir pailsėti nuo visko. Ir dabar aš noriu namo, bet…“, – Antano glėbyje apsiverkė Gabrielė.

„Gabyte, aš tau padėsiu. Tu žinai, kad aš tau visada padėsiu. Gerai?“, – Gabrielę ramino Antanas.

Mergina vėliau pripažino, kad šis projektas nėra santykių šou ir ji supranta, kad čia neatėjo ieškoti meilės, bet kai nuo pat pirmų akimirkų ji buvo pradėta poruoti su Antanu, tai šiek tiek ją suglumino.

„Tas ir suglumino, kad iškart mus visi suporavo, kad jūs čia va pora, kad jau čia kuriat santykius, tai tas išvedė truputį iš pusiausvyros“, – teigė Gabrielė.

Visą situaciją ir ką apie Gabrielę ir Antaną pasakė Meda žiūrėkite vaizdo siužtete, esančiame straipsnio pradžioje.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer