Ukrainietis mokytojas pasiuntė žinią mokiniams iš fronto linijos: pašiepė bemokslius Rusijos karius

Rusijos invazija Ukrainoje tęsiasi jau ketvirtą mėnesį, tad didelė dalis šalies mokytojų vyrų vis dar negali grįžti į savo įprastus darbus ir gina tėvynę su ginklu rankoje. Ne išimtis ir vienas geriausių Ukrainos mokytojų, iš Kyjivo kilęs Jeroslavas. Dailės mokytojas dalyvavo 2021 m. „Global Teacher Prize Ukraine“ geriausių mokytojų konkurse ir savo šalyje pateko į pusfinalį.

Dabar karo fronte esantis mokytojas nutarė pasiųsti įkvepiančią žinutę mokiniams, kuriuos mokė ir kurių labai pasiilgo. Socialiniame tinkle „Twitter“ patalpintame vaizdo įraše jis pabrėžė mokymosi svarbą ir pašiepė Rusijos karius.

„Stropiai mokykitės. Jūs visi matote, kur gali nuvesti ištisa neišsimokslinusių idiotų tauta. Todėl mėgaukitės muzika, skaitykite knygas, žiūrėkite šaunius filmus ir ugdykite save“, – į visus šalies moksleivius kreipėsi pedagogas.

Jis taip pat tvirtino, kad mokytis pirmiausia reikia dėl savęs, o ne dėl pažymių.

„Būti protingu – tai ne tik geri pažymiai, tai ne privilegija, tai labiau iššūkis. Nebijokite! Nes jūs tai padarysite, jūsų tėvai, mokytojai padarys viską, kad jūs gyventumėte geresniame pasaulyje“, – įkvepiančiai kalbėjo jis.

Visą ukrainiečio mokytojo kalbą žiūrėkite straipsnio viršuje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer