„Aroma Gold“ išpildė svajonę už 10 000 eurų: marijampolietis džiaugiasi nauju automobiliu

Baigiantis 2023 metams pasibaigė ir išskirtinis „Aroma Gold“ projektas, kurio metu buvo pildomos žaidimo dalyvių svajonės. Iš viso konkurse dalyvavo net 845 dalyviai! Projekto metu buvo išpildyta 12 MINI svajonių, 6 MIDI svajonės, na, o vienam laimingajam, prieš pat naujuosius metus atiteko MAXI prizas.

Džiaugsmas liejosi per kraštus

Pirmieji MIDI prizo laimėtojai – Milda ir Andrius. Pora laimėjo kelionę į Paryžių. Svajonės išpildymo laimėtojai pasakojo, kad nors jau yra susituokę 7 metus, tačiau po vestuvių taip ir nebuvo išvykę į medaus mėnesį. „Aroma Gold“ išpildyta svajonė padėjo porai suartėti ir pamilti vienas kitą iš naujo.

„Aroma Gold“ MIDI prizas atiteko ir Natalijai. Moteris visą laimėjimą skyrė beglobiams gyvūnams. Natalija pasakojo, kad padeda visoms beglobiais besirūpinančioms įstaigoms ir puikiai žino apie jų situaciją ir poreikius. „Už laimėtuosius pinigus buvo nupirktos germicidinės lempos ir labai daug maisto. Tokios akcijos, kaip ši džiugina, nes jų metu skiriami pinigai tiems, kuriems jų labiausiai reikia“, – džiaugėsi Natalija.

MIDI prizus laimėjo ir Dileta, kuri svajojo apie akordeoną sūnui. Taip pat spintą atsinaujinti norėjusi Inga, apie siuvimo mašiną svajojusi Gražina ir šešiametis Artiomas, kuriam atiteko „LEGO“ kaladėlių rinkinys „Titaniko“ statybai.

Prizus dalinę „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Elena ir Saulius atviri – šis projektas išties išskirtinis.

„Tai gražiausias projektas, kuriame man teko dirbti per visą karjerą „Power Hit Radio“ radijuje. Niekada nesam darę nieko tokio gražaus ir su tiek daug gražių emocijų“, – stebėjosi Saulius.

Istorija suvirpinusi širdis

„Aroma Gold“ 10 000 eurų vertės MAXI prizas, dėl kurio varžėsi net 346 svajotojai, atiteko Evaldui Galavočiui iš Marijampolės. Jauno vyro istorija sujaudino net ir visko mačiusius projekto rengėjus.

Evaldas pasakoja, jog per savo 18-tąjį gimtadienį nusprendė pasilinksminti ir galva nėrė į ežerą. Deja, naivus pasitikėjimas savimi baigėsi tragiškai – jaunuolis patyrė traumą, po kurios nebegali vaikščioti iki šiol.

Statistikos duomenimis, šuoliai į vandenį Lietuvoje kasmet sukelia bent 10 stuburo traumų, o dažniausiai nukenčia berniukai ir jauni vyrai. Evaldas įspėja saugoti save ir artimuosius – vandenyje elgtis atsakingai, nesimaudyti apsvaigus ir venkti ekstremalių vandens pramogų.

Nepaisant patirtos nelaimės, Evaldas išliko pozityvus ir nenuleido rankų – išsilaikė automobilio teises, baigė informatikos studijas ir sėkmingai dirba mylimą darbą. Vyras neslepia – jo didžiausia stiprybė susidūrus su sunkumais buvo didelė ir mylinti šeima.

Vis dėlto, pildydamas „Aroma Gold“ konkurso anketą jis išdavė, jog jau kuris laikas svajoja apie nuosavą, neįgaliesiems pritaikytą automobilį.

Daugiau laisvės ir galimybių

Be transporto priemonės Evaldo gyvenimas labai ribotas.

„Gyvenu nuosavame name greta žvyrkelio, todėl mano kasdienybė apsiriboja tik keturiais namų kampais. Tam, kad galėčiau keliauti, man reikalinga speciali transporto priemonė“, – pasakoja prizo laimėtojas.

Vos sužinojęs, kad laimėjo 10 000 eurų vertės svajonės išpildymą Evaldas neslepia negalėjęs tuo patikėti. „Iš pradžių pagalvojau, kad tai pokštas“, – juokiasi jis.

Laimėta transporto priemonė pritaikyta vairuotojui su neįgaliojo vežimėliu – automatiškai atsidaro durys, nusileidžia speciali pakyla, sukiojasi vairuotojo sėdynė, stabdžių ir greičio pedalai prijungti prie rankenėlių. Evaldas sako, kad taip sukurtu autobusiuku galės naudotis savarankiškai, be aplinkinių pagalbos.

„Pirmąją ilgesnę kelionę planuoju į pajūrį“, – šypsosi laimėtojas.

Išskirtinis projektas

„Aroma Gold“ komanda svajonių pildymo projektą vykdo jau antrą kartą ir džiaugiasi, galėdami išpildyti slapčiausias savo vartotojų svajones. 

„Tikime, kad nors ir neturėjome galimybės išpildyti visų svajonių, tokio projekto pagalba sukūrėme daugybę gražių emocijų ir paskatinome tikėti savo svajonėmis, nes jos pildosi!“ – džiaugiasi „Aroma Gold“ komanda.

www.tv3.lt

Site Footer