Ašarų nesulaikė ir mažoji princesė Charlotte: pratrūko lemiamą akimirką

Pirmadienį įvyko karalienės Elžbietos laidotuvių ceremonija. Velionės palaikai savo paskutinę kelionę pradėjo vykstant didžiulei valstybinių laidotuvių ceremonijai – pirmiausiai į Vestminsterio abatiją, o galiausiai ir į Vindzoro pilį, kur paskutinį sykį su Elžbieta II galės atsisveikinti artimiausieji šeimos nariai.

Tai emocijų, pompastikos ir ceremonijos diena, kurios neteko matyti nuo paskutinių valstybinių Winstono Churchillio laidotuvių beveik prieš 60 metų. Bakingemo rūmai pranešė, kad karalienė asmeniškai papildė savo išėjimo planus.

Ceremonijos metu netrūko ir jautrių momentų, kuomet karališkosios šeimos nariai nesulaikė ašarų.

Daugybės dėmesio sulaukė ir 7 metų princesė Charlotte, kuri taip pat nesulaikė ašarų. Mergaitė nušluostė akis, o jos mama K. Middleton guodė ją po atsisveikinimo su mylima močiute, skelbė thesun.co.uk.

Teigiama, kad ji išliko neįtikėtinai santūri per visą didžiulę ceremoniją Vestminsterio salėje, tačiau galiausiai pratrūko.

Ji verkė tik tada, kai Jos Didenybės karstas buvo nuleistas ir ruošiamas išvežti į Vindzoro pilį.

Primename, kad ceremonijoje pasirodė ir Harry su žmona Meghan Markle.

Meghan Markle nesuvaldė emocijų, kuomet stebėjo Elžbietos II karsto išnešimą iš Vestminsterio abatijos.

Buvusi aktorė buvo pastebėta šluostanti ašaras, o jos lūpos virpėjo, kai mirusios monarchės karstas buvo perkeliamas, skelbė pagesix.com.

Netrukus internautai ėmė spėlioti, ar šios M. Markle ašaros yra nesuvaidintos.

Primename, kad neseniai rašėme ir apie karalių Karolį lll, kuris sunkiai tvardė emocijas.

Karalius Karolis lll sunkiai tvardė emocijas, kai Vestminsterio abatijoje vyko jo motinos Elžbietos ll laidotuvių ceremonija, skelbė thesun.co.uk.

Ceremonijoje buvo galima pamatyti, jog karalius Karolis lll šluostėsi ašaras. 73 metų monarchas buvo akivaizdžiai susigraudinęs, kai šį rytą vedė savo šeimą į Vestminsterio abatiją.

Karalius Karolis lll, kuris vakar vakare padėkojo visuomenei už palaikymą, 11 val. sekė paskui motinos karstą pro paradinį įėjimą.

Vieną jaudinančią akimirką buvo matyti, kaip jis šluostosi ašaras, o jo šeima stovėjo jam už nugaros.

Valstybinės laidotuvės – pirmosios Britanijoje nuo Winstono Churchillio mirties 1965 metais – prasidės pirmadienį Vestminsterio abatijoje Londone 11 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku.

Velionės britų monarchės laidotuvėse dalyvaus maždaug 2 tūkst. svečių, įskaitant kelis šimtus lyderių iš viso pasaulio.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer