Ateiviu panoręs tapti vyras dėl savo išvaizdos negali susirasti darbo: pamatykite, kaip jis atrodė anksčiau

Būdami vaikais, visi esame turėję keisčiausių svajonių, kurios suaugus arba pasimiršo, arba kelia šypseną. Tačiau Anthony Loffredo į savo svajonę pažvelgė pernelyg rimtai. Ateiviu panoręs tapti vyras nepabūgo subjauroti savo išvaizdos. Praeivių sutiktas gatvėje jis ne vienam sukelia šiurpą.

Tačiau didžiausia vyro svajonė – tapti juoduoju ateiviu – pildosi su kaupu.

Vyras atskleidė tamsiąją savo ekstremalios transformacijos pusę, skelbė dailystar.co.uk.

Savo „juodojo ateivio“ įvaizdį prancūzas pradėjo kurti būdamas 27 metų ir per septynerius metus sugebėjo surinkti 1,2 milijono Instagram sekėjų. Tiesa, ši išvaizda jam „pakišo koją“ susirasti darbą.

Pasak jo, jis negali gauti darbo, nes žmonės „smerkia“ ekstremalią išvaizdą. „Su šeima nerandu darbo, yra daug neigiamų dalykų“, – kalbėjo jis.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie jo išvaizdą.

Visas vyro kūnas, įskaitant akių obuolius, išpaišytas tatuiruotėmis. Jo burnoje – perkirstas, it driežo liežuvis, o visai neseniai jis pasišalino viršutinę lūpą ir dalį nosies. Dabar vyras pripažįsta, kad šis sprendimas buvo šiek tiek neapgalvotas – jam tapo sunku kalbėti.

Prancūzas nosies pašalinimo operaciją darėsi Ispanijoje, kadangi Prancūzijoje tokios „grožio“ pracedūros laikomos nelegaliomis. Daugelis Europos šalių nepritaria operacijoms, injekcijoms, užpildams, implantams ar kitiems svetinkūniams, jei tai atliekama ne dėl sveikatos ar grožio, o siekiant modifikuoti išvaizdą.

Dar prieš kelerius metus vietiniam Prancūzijos leidiniui jis pasakojo, kad keistais padarais, žmogaus kūno mutacijomis ir transformacijomis jis susidomėjo būdamas itin jaunas, paauglystėje. Perkopęs 20-metį ir įsidarbinęs apsauginiu, atletiško kūno išvaizdus vaikinas teigia supratęs, kad ne tokio gyvenimo nori.

24-erių jis išvyko į Australiją ir netruko pradėti kūno transformaciją. Per kelerius metus jis pasikeitė neatpažįstamai ir netruko išpopuliarėti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer