Maskvoje aptiktas miręs atsargos FSB generolas su šautine žaizda: buvo aršus Putino gerbėjas

Vienoje iš Maskvos daugiabučių laiptinių buvo aptiktas Federalinės saugumo tarnybos (FSB) atsargos generolo-majoro kūnas, skelbiama Rusijos žiniasklaidoje. Jis pasižymėjo savo aršiu V. Putino politikos palaikymu Rusijos žiniasklaidoje.

Televizijos REN TV duomenimis, Jegvenijaus Lobačiovo žmona policijai pasakojo, kad jos 76-erių vyras „išėjo pasivaikščioti“, bet taip ir negrįžo. Vėliau, dar tą patį vakarą, FSB veterano kūnas buvo aptiktas vieno iš daugiabučių laiptinėje, o šalia gulėjo užtaisytas pistoletas TT.

Rusijos žiniasklaidoje skelbiama, kad J. Lobačiovas pastaruoju metu skundėsi sveikatos problemomis ir finansiniais sunkumais.

Pagrindinė teisėsaugos tyrimo versija šiuo metu yra savižudybė.

Pats J. Lobačiovas išėjęs į pensiją tapo nuolatiniu žiniasklaidos komentatoriumi, dažnai buvo cituojamas prokremliškame leidinyje „Pravda.ru“.

Ypač jis išsiskyrė savo aršiu Rusijos prezidento V. Putino politikos palaikymu. 2016-aisiais jis taip komentavo V. Putino sprendimą suformuoti Rusijos gvardijos dalinius: „Tiesą sakant, net nesitikėjau iš jo dar vieno drąsaus žingsnio. Tai yra neįtikėtinai drąsus žmogus, kuris yra pasirengęs viskam, kad tik mūsų šalis taptų geriausia šalimi pasaulyje, pačia teisingiausia šalimi pasaulyje ir pačia švariausia nuo visokių šlykštynių. Nacionalinė gvardija visiškai tai atitinka“.

Savo politiniuose komentaruose Rusijos žiniasklaidai jis nuolat kartojo tas pačias propagandines klišes apie „Kyjivą valdančią banderofašistų chuntą“.

„<...> Vienintelis, ko jie (Kremlius, – red. past.) laukia, tai momento, kada bus galima įsikišti nepažeidžiant tarptautinės teisės ir paprasčiausio padorumo, štai ir viskas. Įsikišimas bus neabejotinai. Įdėmiai sekite situacijos vystymąsi. Kai tik prasidės jėgos veiksmai iš taip vadinamosios „nacionalinės gvardijos“ (Ukrainos kariuomenės, – red. past.) pusės, taip jie ir gaus per ragus akimirksniu ir visoje Ukrainos teritorijoje“, – dar 2014-aisiais aiškino dabar jau miręs rusų generolas-majoras.

Maža to, nevengė jis pateikti ir pikantiškų sąmokslo teorijų: Malaizijos oro linijų „Boeingą“, anot jo, numušė Ukrainos oligarchas Kolomojskis, „Islamo valstybė“ buvo dirbtinai sukurta už amerikiečių pinigus ir pan.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer