Atostogos virto tragedija: 7-metė amerikietė nuskendo viešbučio baseine

Erica Baez kaltinama palikusi savo penkių mėnesių kūdikį vieną viešbučio kambaryje, o 7-metę dukrą viešbučio baseinų zonoje, kol pati vartojo alkoholį bare Melvilyje, Long Ailende, JAV. Pranešama, kad moteris kaltinimus neigia.

Dviejų vaikų mama buvo suimta po to, kai jos septynmetė dukra nuskendo viešbučio baseine, kai moteris, kaip įtariama, gėrė viešbučio bare.

41 metų E. Baez buvo apkaltinta antrojo laipsnio žmogžudyste ir jai pateikti kaltinimai dėl pavojaus vaiko gerovei po tragiškos septynerių metų dukters Katlyn mirties.

Incidentas įvyko 2022 m. sausio 13 d. „Marriott“ viešbutyje Melvilyje, Long Ailende. Antradienį, gegužės 16 d., teisme E. Baez savo kaltės nepripažino.

Vaikus paliko be priežiūros

Prokurorai tvirtino, kad E. Baez nuėjo į viešbučio barą maisto ir gėrimų, o dukrą paliko vieną žaisti baseino zonoje bent 30 minučių.

Tada ji tariamai trumpam sugrįžo pas dukterį, o vėliau nuėjo į viešbučio kambarį pas savo mažametį sūnų, kuris taip pat buvo paliktas be priežiūros.

Vėl nuėjusi į barą išgerti antrojo kokteilio, E. Baez vėl paliko savo dukrą be priežiūros daugiau nei 30 minučių. Apygardos prokuratūros teigimu, grįžusi ji rado dukrą negyvą plūduriuojančią  baseine.

Prokurorai jos tariamus veiksmus apibūdino kaip savanaudiškus, beprasmiškus ir beširdiškus.

„Mes padarysime viską, ką galime, kad užtikrintume teisingumą mažajai Katlyn, kurios trumpas gyvenimas baigėsi per anksti“, – teisme pareiškė apygardos prokuroras Raymondas Tierney.

Pasak Safolko apygardos prokuratūros, E. Baez viešbutyje apsistojo su draugu, mažamečiu sūnumi ir Katlyn. Kai įvyko tragedija, jos vaikinas buvo darbe.

Apie 15.30 val. E. Baez paprašė, kad viešbučio darbuotojai atidarytų vidaus baseiną, nors buvo informuota, jog gelbėtojas dar nedirba.

Darbuotojai moteriai pabrėžė, kad ji privalės likti su dukra, nes ši gali panorėti įlipti į baseiną. Kitas E. Baez teismo posėdis numatytas gegužės 24 dieną.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer