Gian Luca prakalbo apie savo mamą: štai, ką ji galvoja apie Lietuvą

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco sulaukė ypatingo svečio – į Lietuvą atvyko jo mama. Nors tai ne pirmasis jos apsilankymas šalyje, šįkart jis buvo išskirtinis – ji iš arti susipažino su Gian Lucos darbo vieta, o TV3 laidos „La maistas“ žiūrovai jau šį sekmadienį, 9.30 val., išvys ją televizijos ekranuose!

Lietuvoje šefo mama įprastai apsilanko kartą per metus, tačiau šįkart vizitas buvo kiek kitoks – Gian Luca su mama vyko į Lazdijų rajone įsikūrusį smidrų ūkį. Pirmąjį kartą ji iš arti pamatė ne tik tikrąjį šalies grožį, bet ir susipažino su sūnaus darbo virtuve.

„Ji niekada nematė nei miškų, nei ežerų. Pirmą kartą išsivežiau ją su savimi, be vaikų, tik dviese į darbą. Ji pamatė sodybą ir visą laiką, kol buvo Lietuvoje, sakė: „Dieve, kokia graži, kaip susitvarkę žmonės“. Ji liko tiesiog apakusi nuo tokio grožio paprastume“, – džiaugėsi pašnekovas. 

Žavisi Lietuva

Lietuvos miestai jo mamai jau nesvetimi – Klaipėdą ir Nidą pamilo dar tada, kai Gian Luca čia turėjo restoraną, kuriame lankėsi ir brangiausias žmogus. Didelį įspūdį paliko ir sostinė Vilnius: 

„Kai ji atvyksta čia, visąlaik žavisi, kad tiek jaunų žmonių, taip gražiai visi apsirengę, puošniai. O miestas jai patinka, kad žalias, atviras, toks dar, kaip ji sako, nekaltas.“ 

Ji žavisi ir vieta, kurioje Gian Luca su šeima yra įsikūrę. Pašnekovas juokaudamas mamai vis sako, kad norėtų turėti rančą, bet mama atkerta: „Kokią dar rančą? Ir taip gerai gyveni čia, kam gadintis gyvenimą?“.  

Juokais mamą jis paerzina neretai, mat puikiai žino, kokio atsakymo sulauks – Gian Luca neslepia, kad mama griežta. 

„Pavyzdžiui, draugai paklausia: „O kaip jums atrodo, ar jis (Gian Luca – aut. past.) tikrai myli Eglę (Gian Lucos žmoną – aut. past.)?“. Jos atsakymas visada būna: „Taip, tikrai, jis toks tinginys, o dabar taip stengiasi, daug dirba, reiškia, tikrai myli“. 

Mama yra mama, myli bet kokiu atveju. Tiesmukiškumą, kartais ir nepatogų, ji turi. Ir kuo toliau eina į priekį, tuo daugiau nepatogių dalykų gali pasakyti tiesiai tau į veidą be jokių sušvelninimų, be jokių filtrų“, – pasakojo Gian Luca Demarco. 

Jis pastebi, kad lietuviams šių bruožų trūksta, tačiau pats juokdamasis sako, kad tiesmukiškumo jam pakanka tiek, kiek turi ir daugiau tikrai nereikia. „Jau ir taip kartais sarmatinu žmones nenorėdamas“, – nusijuokia. 

Šie metai bus ypatingi

Gian Luca prasitarė, kad šie metai bus ypatingi – mama Lietuvoje apsilankys net dukart! Pirmąjį kartą ji atvyko svarbia proga – anūkų pirmosios Komunijos, o antrojo apsilankymo metu nusimato šventė, mat Gian Luca rudenį minės 40-metį. 

Vis dėlto, pašnekovas atvirauja, kad mama ilgai svečiuotis nemėgsta: „Ji gali būti čia, bet neilgai, kokią savaitę, o po to jau pradeda strykčioti, kad trūksta namų, norisi ramybės. 

Gyventi su Demarco šeima, trimis mažais vaikais, kurie triukšmauja, nori dėmesio, yra sunkiau, negu jai ramiai, vienai, savo namuose, kur viskas artima ir pažįstama.“ 

Mamos apsilankymas Lietuvoje bent kartą per metus visad nudžiugina, tačiau jiedu visada palaiko ryšį – sūnus kasdien paskambina, pasiteirauja, ar viskas gerai, kaip sekasi. 

Paklaustas apie santykį su mama, virtuvės šefas neslepia, kad laikui bėgant jis keitėsi, evoliucionavo ir pasiekė labai gražų tašką. 

„Dabar, kai esu toli, esu trijų vaikų tėtė, kai yra anūkai, santykis tapo švelnesnis ir jos atžvilgiu man, ir mano atžvilgiu jai. Yra palaikantis ryšys“, – su šypsena pasakojo Gian Luca, tačiau prasitarė, kad mamos niekaip nesugebėtų prisikviesti gyventi į Lietuvą. 

„Visą laiką juokais kišu jai idėją, kad senatvėje ją prižiūrėsiu, atsivešiu čia, įrengsiu kambarį ir teks gyventi su manimi. Ji taip įsiunta… (nusijuokia

Jai Italija yra Italija, ten jos sesė, šeima, o mūsų šeima didelė. Yra dar mano sesė Italijoje su kitu anūku. Lietuva yra meilė tik man, mano šeimai tai yra Italija. Bet jau pripažįsta ir priima, kad aš gerai padarau, kad čia yra nuostabu. Jau supranta mano pasirinkimą, bet niekada jo nekopijuos“, – šypteli. 

Daugiau Gian Lucos nuotykių su mama pamatykite laidoje „La maistas“ jau šį sekmadienį, 9.30 val. per TV3 televiziją! 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer