Atslenka jaunatis: Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus

Kitą savaitę delčią pakeis jaunatis. Astrologė Vaiva Budraitytė šį kartą leidžia nusiraminti visiems ir praneša džiugias naujienas – ši savaitė bus labai gera. Ji ypatingai įspėja 2 Zodiako ženklus – jiems turi puikių žinių.

„Ši savaitė bus ypatingai gera, tinkama siekti visų tikslų, bet ypač darbinių, tenkinti savo ambicijas. Labai palankus metas siekti savo tikslų ir džiaugtis darbo pasiekimais. Turėtų sektis neblogai, liksite įvertinti ir pastebėti, kad dirbate gerai“, – geromis naujienomis dalinasi astrologė.

Saugokite sveikatą

Vaiva teigia, kad moksleiviams šių metų pradžia bus labai gera. Metai prasidės su gerais pažymiais, galva bus lengva, tad puikiai seksis mokytis. Visa savaitė bus tam palanki.

„Tačiau reikia būti atsargiems dėl to, ką valgote ir ką geriate, nes po švenčių organizmas yra pavargęs dėl neįprasto kiekio maisto. Dėl to sveikata ir savijauta gali būti silpnesnė ir pulti peršalimo ligos.

Rekomenduoju pasninkauti ar pasilaikyti protarpinio badavimo. Tai neleis susirgti peršalimo ligomis“, – pataria astrologė.

Kreipiasi į 2 Zodiako ženklus

Vaiva tikina, kad ateinanti savaitė bus labai gera visiems Zodiako ženklams, todėl šį kartą nėra kam pasisaugoti – laukia smagi ir lengva metų pradžia.

„Tačiau ypatingai gerai seksis Žuvims ir Mergelėms“, – džiugia žinia dalinasi astrologė V. Budraitytė.

www.tv3.lt

Site Footer