Atslenka jaunatis: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus

„Iš tiesų, ši savaitė bus labai nebloga“, – apie šeštadienį prasidėsiančią jaunaties mėnulio fazės savaitę kalbėjo astrologė Vaiva Budraitytė. Ji bus aktyvi karjeros ir proto srityje, o taip pat numatomas seksualinės energijos sustiprėjimas.

Astrologė pridūrė, kad savaitė bus išskirtinai palanki 4 Zodiako ženklams, o pasisaugoti derėtų 3 Zodiako ženklams.

Palankus metas karjerai

Pokalbio metu V. Budraitytė išdėstė, jog jaunaties savaitė bus palanki vienai iš svarbiausių sričių – karjeros. Pasak jos, šiuo metu galima pasiekti užsibrėžtus tikslus, jie atneš palankius rezultatus.

„Per šią savaitę, jeigu norite stiprinti savo įtaką darbe, didinti galios poziciją, tai labai prašome, nes jums labai seksis“, – palankias prognozes dėstė V. Budraitytė.

Pasak jos, visa tai bus susiję su asmeniniu žavesiu, kurio jaunaties savaitę išties netrūks:

„Dangaus kūnų padėtis suteikia galimybę Lietuvos teritorijoje gyvenantiems žmonėms didinti savo įtaką. Tai reiškia, plėsite įtaką per savo asmeninį žavesį. Kadangi būsite labai malonūs ir patrauklūs kitiems, tai daug galėsite dėl to padaryti.“

Stiprus protas ir seksualinė energija

V. Budraitytė tikino, kad seksis ne tik karjeros aktyviai siekiantiems žmonėms. Palankus metas ir tiems, kurių darbas ar gyvenimas susijęs su mokslu.

„Kitas dalykas, protas bus labai aktyvus. Tai visi, kurie laiko egzaminus, turėtų neblogai jaustis“, – pranešė astrologė.

Taip pat jaunaties savaitė bus itin stipria seksualine energija pasižymintis laikotarpis. Pasak astrologės, tai reikėtų išnaudoti:

„Dėl dangaus kūnų išsidėstymo aktyvumas ir seksualumas bus didelis šiuo metu. Tai galima sakyti, kad būsite seksualiai patrauklūs.“

Savaitės užduotis – pamilti save

V. Budraitytė taip pat turėjo patarimų ir tiems, kurie savo gyvenime jau yra pasistatę stabilų pagrindą. Ji teigė, kad tuomet laikas užsiimti namų gražinimu ir tvarkymu.

„Jeigu jūs viską turite: darbą, partnerystę, galite atostogauti, tuomet ypač palanku atlikti smulkius namo remontus, patvarkymus, pataisymus: nupjauti žolę aplink namą, pradėti naują etapą, kuris susijęs su lengvomis rekonstrukcijomis“, – kalbėjo pašnekovė.

Taip pat ji pridėjo, jog tai – svarbus laikas užmegzti ryšį su savimi ir skirti sau daugiau pelnyto dėmesio:

„Svarbiausia, pradėkite mylėti save ir ženkite į naują etapą ryžtingai, nes artėja antra metų pusė. O mes, astrologai, metų puses vertiname skirtingai: vieniems ženklams pirmoji metų pusė būna palankesnė, kitiems – kita.“

Sėkmingiausi savaitės Zodiako ženklai

Nepaisant to, kad savaitė prognozuojama nebloga visiems Zodiako ženklams, visgi, kai kurie Zodiako ženklai išsiskyrė iš kitų.

„Tai labai geras metas Žuvims, Skorpionams, Ožiaragiams ir Jaučiams. Jiems savaitė bus tikrai sėkminga.

O Avinai, Liūtai ir Vandeniai turėtų būti atsargesni. Jiems reiktų pasisaugoti“, – atskleidė astrologė.

V. Budraitytė reziumavo, kad jaunaties laikas yra toks, kurio metu reikia daryti tai, iš ko norėtųsi išgauti palankų rezultatą:

„Tai, kas norite, kad augtų – geriau daryti. O tai, kas norite, kad užsibaigtų – daryti ne laikas.“ 

www.tv3.lt

Site Footer