Atslenka jaunatis: Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus

Ateinančią savaitę mėnulio delčią pakeis jaunatis. Dėl to laukia šiek tiek sudėtingesnis periodas, kuris reikalaus užbaigti visus pradėtus darbus. Apie tai, ko laukti ir ko tikėtis iš jaunaties savaitės papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Moteris jaunaties savaitę prognozavo palankią 4 Zodiako ženklams. Tačiau kai kuriems ženklams savosios laimės ir sėkmės dar teks palaukti.

Laikas užbaigti darbus

Pirmoji vasaros savaitė, anot astrologės, yra skirta visų pradėtų veiklų užbaigimui. Ji pasakojo, kad tai itin aktualu tiems žmonėms, kurių darbas susijęs su protine veikla ar mokslais.

„Kita savaitė prasidės su įtampa, todėl visus svarbesnius darbus reikėjo nuveikti anksčiau. Tačiau, jeigu nespėjote, dar skubėkite užbaigti pradėtus darbus. Ypatingai, jeigu tie darbai protinio pobūdžio, – mokslai, egzaminai, ataskaitos.

Tad kitą savaitę reikia tuo pasirūpinti. Tai reiškia, kad reiktų uždaryti visas „uodegas“, kurių kartais nekyla rankos daryti“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Pasak jos, palankus laikas ir tiems, kurie nori numesti svorio, ruošiasi svarbioms vasaros progoms ar iškilmėms:

„Taip pat kitą savaitę palanku laikytis dietos. Jeigu norite sukūsti iki atostogų ar kitų renginių, kita savaitė tam labai labai palanki.“

Nesiimkite ilgalaikių projektų

V. Budraitytė informavo, kad pirmąją birželio savaitę nereikėtų imtis darbų, kurie turėtų ilgai tęstis. Ji pasakojo, kad verčiau juos kuriam laikui atidėti.

„Nepradėkite tų darbų, kurie norite, kad tęstųsi ilgai. Na, pavyzdžiui, norite užsiimti kelių metų projektu, tai atidėkite geriau jį kokioms dešimčiai dienų“, – perspėjo moteris.

Šis metas taip pat nėra pats geriausias įvairiausiems fiziniams darbams, nes padidėja traumų tikimybė, meilei:

„Sportuoti, užsiimti fizine veikla taip pat reiktų atsargiau, nepersitempkite. O su meile gegužę buvo gerai, bet birželio pradžia bus netinkama. Siūlau ir meilės reikalus nukelti dešimčiai dienų, nes ateinanti savaitė nebus palanki.“

Šalia to astrologė ramino, kad jeigu su finansais nesiseks, svarbu žinoti, kad tai netruks amžinai:

„Na, labai prašau nepergyventi, jeigu sumažėjo pinigų kiekis. Kitą savaitę viskas susidėlios ir bus gerai.“

Seksis ne visiems ženklams

Prakalbusi apie Zodiako ženklus, V. Budraitytė tikino, kad savaitė visiems ženklams labai skirtinga. Kai kurie džiaugsis laukta sėkmė, o kiti turėtų pasisaugoti.

„Savaitė palanki Dvyniams, Žuvims, Vėžiams, Ožiaragiams. O nelabai palanki Avinams, Svarstyklėms, Vandeniams ir Šauliams.

Šauliams tai yra perspėjimo metas, kai jie turi būti atsargūs visur: darbe, namuose, santykiuose, už vairo“, – perdavė perspėjimą astrologė.

www.tv3.lt

Site Footer