„Aurum 1006 km“ lenktynių užkulisiuose – VIP žvaigždės: prabilo, kas šeimoje geresnis vairuotojas

Liepos 13-16 dienomis Palangoje svyla padangos – vyksta „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės. Penktadienį į renginį susirinko ir būrys garsenybių, tarp kurių – verslininkai Daina ir Antanas Bosai bei atlikėja Natalija Bunkė su vyru Edgaru Eidėjumi.

„Power Hit Radio“ vedėjų Sauliaus Baniulio ir Elenos Karalienės kalbinti N.Bunkė ir E.Eidėjus juokėsi, kad renginyje jie pasiruošę padėti kiekvienam vairuotojui.

„Jeigu problema bus kažkuriam vairuotojui, mes pasiruošę išlėkti į kelią“, – paklausus, kokią komandą jiedu palaiko, juokėsi E. Eidėjus.

Pora atviravo, kad kai kartu kur nors važiuoja, visada prie vairo sėdais Edgaras.

„Kai Edagaras kartu, aš niekada nesėdu už vairo“, – šypsojosi N. Bunkė.

Neturiu tiek kantrybės žiūrėti, kaip ji šone sėdi už vairo“, – šmaikštavo Edgaras.

Kai Natalija pripažino, kad seniau vairavo geriau, Edgaras pradėjo juoktis: „Čia tik tu taip galvoji. Bet visgi svarbu geras požiūris į save.“

Taip pat naujienų tv3.lt portalas kalbino ir tikrą „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių entuziastę Dainą Bosą. Ji tikina, kad lenktynėse su vyru lankosi kasmet.

„Žinoma, kad man patinka gražūs automobiliai, bet Palangoje tokių renginių nebūna daug, o mes vietiniai, todėl niekada tokių didelių renginių nepraleidžiame“, – šypteli D. Bosas.

O ar pati moteris mėgsta ekstremalų greitį? „Esu bandžiusi vairuoti sportinį automobilį ir greitį, bet visgi važiuoju aš gražiai“, – sako verslininkė.

Dainos ir Antano Bosų vaikai taip pat prijaučiantys sportui, tačiau kaip tikina pati moteris, jie renkasi saugesnes sporto šakas, nesusijusias su automobiliais.

Įdomu, kad šeima labiausiai mėgsta palaikyti ir stebėti lenktynes būtent Palangoje.

„Vyras yra buvęs ir „Formulė 1“ lenktynėse, bet aš tai tikrai ne. Mano favoritas yra pats gražiausias automobilis Porsche“, – favoritą atskleidžia pašnekovė.

Visą vaizdo įrašą pamatykite straipsnio pradžioje.

„Aurum 1006 km lenktynes“ liepos 13-16 d. stebėkite per tv3.lt ir TV6: https://www.tv3.lt/1006km-lenktynes/

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer