Be žinios dingo jaunas lietuvis: tėtis prakalbo apie mįslingas detales

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta jautrus vyro prašymas padėri surasti dingusį sūnų. Donatas Čepas kreipėsi į žmones prašydamas pasidalinti įrašu apie dingusį sūnų Justą, kuris yra gimęs 1994 metais lapkričio 19-ąją.

Naujienų portalui tv3.lt Donatas sutiko papasakoti, kur galėjo dingti sūnus ir kokiomis aplinkybėmis tai galėjo nutikti.

Vartojo vaistus 

„Jis gyveno ir dirbo Airijoje, mes kreipėmės į policiją prieš kelis mėnesius. Pagal jų duomenis, paskutinis grynųjų pinigų išėjimas iš Justo sąskaitos buvo Meksikoje, Kankuno mieste. Taip pat kreipėmės ir į Lietuvos policiją, tačiau kol kas žinių nesulaukėme“, –  pasakojo lietuvis.

Jo teigimu, sūnus baigė universitetą Airijoje, tačiau nuolatinis stresas, jo teigimu, galėjo iššaukti šizofreniją. „Baigė universitetą, kursus, susijusius su biotechnologija. Kol vartojo vaistus, viskas buvo gerai.

Vėliau apsigynė magistratūrą, nustojo gerti vaistus ir jį paguldė į ligoninę nevisai pasveikusį.

Tik iš pareigūnų sužinojome, kad pinigai buvo gryninti Meksikoje – su mumis pastaruoju metu bendravo ramiai, problemų nebuvo.“

Prašė perversti pinigų 

Vyras prisimena, kad sūnus buvo prašęs nusiųsti jam pinigų, mat papuolė į kažkokią bėdą, tačiau daugiau nedetalizavo: „Jis mums parašė, kad išsiųstume pinigų, neva yra bėdoje. Tačiau niekam nepasakė, kas yra.

Pervedėme jam 5000 eurų ir jis dingo kaip į vandenį.

Jeigu toje šalyje jam paūmėjo liga, tada gali būti, kad reikalai visai prasti“, –  kalba sūnaus ieškantis tėvas.

Tėvas apie sūnų Justą atsiliepia kaip apie gerą žmogų, turėjusį puikų darbą farmacijoje įmonėje. „Gera alga, geras namas, kuriame gyveno, vairavo neblogą automobilį.

Tik įtariu, kad turėjo daug streso, nusprendė nevartoti vaistų ir viskas subyrėjo į šipulius“, –  nerimauja lietuvis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer