Žiauriai čečėnų nužudyto ruso kario žmona ruošiasi kerštui: štai, ką ji sugalvojo

Našlė, kurios vyrą rusą karį žiauriai nužudė jo bendražygiai čečėnai, prisijungė prie savo tautiečių bataliono, besitraukiančio kovoti už Ukrainą.

Po to, kai Vladimiro Putino čečėnų sargybiniui Ramzanui Kadyrovui ištikimi kariai įvykdė egzekuciją jos vyrui, našlė prisijungė prie „Laisvė Rusijai“ legiono, kurio gretas sudaro perbėgėliai, nepatenkinti tirono kariniais veiksmais.

Pirmoji moteris, įstojusi į dalinį

Našlė norėjo likti anonimė, tačiau pasirodė užsimaskavusi klipe, kuriuo pasidalino legionas „Laisvė Rusijai“.

Vaizdo įraše moteris sėdi už mėlynai baltos vėliavos, tapusios perbėgėlių būrio simboliu, ir sako: „Visi kartu turime sustabdyti karą ir atnešti Rusijai tikrą laisvę. Putino režimas turi būti nuverstas. Liaukitės toleruoti tironą. Prisijunkite prie mūsų legiono.“

Karių skaičius būryje nežinomas, tačiau nuo kovo pradžios, kai buvo įkurtas dalinys, Ukrainos sieną kirto šimtai rusų, rašoma themirror.co.uk.

Našlė pasakojo, kad ji prisijungė gegužės mėnesį, kai Čečėnijos karo vado Ramzano Kadyrovo kariai įvykdė egzekuciją jos vyrui už tai, kad jis atsisakė duoti tiesioginį įsakymą ir neišsiuntė savo vyrų į „skerdynes“, praneša „The Times“.

Ji buvo pirmoji moteris, įstojusi į dalinį, ir jai buvo suteiktas šaukinys „Pirmoji“.

Legiono gretose galima rasti ir dar vieną garsų veidą. 50 metų Igoris Volobujevas, trečiojo pagal dydį Rusijos banko „Gazprombank“ aukščiausio rango viršininkas, pasibaisėjo, kai V. Putinas įsakė įsiveržti į suverenią teritoriją, ir perbėgo į „Laisvė Rusijai“.

Jis sakė: „Vaikinai iš Rusijos, jei nekenčiate Putino režimo ir norite, kad Rusija taptų laisva, demokratiška šalimi, prisijunkite prie mūsų. Aš atvykau čia ginti savo tėvynės.“

Žinia apie dalinį pasirodė esant pranešimams apie Kremliaus kare kovojančių karių moralės kritimą. Teigiama, kad kai kurie atsisakė įsakymų ar net nukreipė ginklus į savo tautiečius ir numušė rusų lėktuvus.

Gegužę Ukrainos gynybos ministerija savo kanale „Telegram“ pranešė, kad vadai lankėsi pas paimtus ir perduotus Rusijos karius „siekdami atrinkti norinčius tarnauti“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer