Be žinios dingus Mykolui vilnietė parašė jautrų laišką: „Užteks tylėti“

„Netrukus sueis trys savaitės po to, kai 15-metis vilnietis Mykolas Davidonis – dingęs. Vaikinas turėjo grįžti į namus, bet jų taip ir nepasiekė. Jo nėra, o tėvai griebiasi šiaudo ir sako, kad niekada nepraras vilties tikėti, kad jų sūnus sugrįš į namus. Kartu su Mykolo šeima liūdi ir jaudinasi tūkstančiai lietuvių, tik kai kurie, deja, elgiasi kiek keistai – į juos ir norėčiau atkreipti dėmesį“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rasa iš Vilniaus.

Noriu šiandien pakalbėti apie žmones, kurie visos šios skaudžios nelaimės tragedijoje sugeba kurti sąmokslo teorijas. Užteks tylėti apie tai, kad vyksta viešose grupėse.

Pasakysiu taip – eiliniai veikėjai, neturintys ką veikti, kuriasi netikrus, vadinamuosius fake profilius, ir rašinėja didžiausias nesąmones.

Užteks tylėti, kas vyksta viešose grupėse

Blevyzgoja, kad kažkur Mykolą matė, dar rašinėja tariami aiškiaregiai, kurie tikina neva Mykolas yra kažkokioje konkrečioje vietoje, nors tos vietos apieškotos pareigūnų bei savanorių šimtus kartų.

Dar daugiau – šarlatanai ir apsišaukėliai bando pelnytis iš tokios nelaimės rašydami, kad už pinigus gali suteikti daugiau informacijos.

Žmonės, kas su jumis negerai? Atsibuskite iš miego ir geriau eikite ieškoti! Įsiklausykite į Mykolo mamos prašymą – apieškokite savo rūsius, sandėliukus, nenaudojamus garažus – naudos bus tikrai daugiau negu rašinėti nesąmones socialiniuose tinkluose iš netikrų profilių.

Autorius: skaitytoja Rasa

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer