Belkovskis: Bidenas nusprendė leisti Putinui nuskęsti

JAV palauks kol Rusijos prezidentas V. Putinas galutinai prisidirbs ir pats save susinaikins, vietoje aktyvių veiksmų jį pašalinti, įsitikinęs rusų politologas Stanislavas Belkovskis. Jo teigimu, V. Putinas buvo įpratęs, kad „kažkas iš aukščiau jį pridengtų“, tačiau šįkart taip nebus.

„Jis (Putinas) įžvelgia tokiu „atsakingu“ JAV prezidentą Joe Bideną, ir apeliuoja, sakydamas: Na, Bidenai, seneliuk, susitarkim, ir tu mane išgelbėsi“. O Bidenas… Putino gelbėti jis nesiruošia. Jis nusiteikęs leisti šiam nuskęsti“

 

Kuo prastesnis buvo Rusijos prezidento V. Putino veiklos rezultatas „tame sklype, už kurį jis buvo atsakingas“, tuo ryškesnė jo karjera buvo po to. Tačiau dabar Kremliaus vadovas nebeturi „stogo“ – vadovo, kuris „niveliuotų jo išskirtinės veiklos rezultatus“, ironiškai aiškino rusų politologas.

„Jis (Putinas) įžvelgia tokiu „atsakingu“ JAV prezidentą Joe Bideną, ir apeliuoja, sakydamas: Na, Bidenai, seneliuk, susitarkim, ir tu mane išgelbėsi“. O Bidenas… Putino gelbėti jis nesiruošia. Jis nusiteikęs leisti šiam nuskęsti“, – portalui „Gordon“ pasakojo S. Belkovskis.

Jo teigimu, tai yra „aiškiai įžvelgiama“ JAV pozicija, kuri iš tiesų naudinga ir Ukrainai, nors ši ir norėtų aktyvesnių amerikiečių veiksmų.

„Čia todėl, kad kai leidžiama Putinui nuskęsti, nereikia jo naikinti. Nereikia dėti papildomų pastangų jo nugalėjimui. To paprasčiausiai nereikia. Reikia „sėdėti ant kranto“ ir laukti, kol jo lavonas praplauks šalia. Tam reikia tam tikros kantrybės, – pažymėjo S. Belkovskis. – Tokia pozicija netenkina Ukrainos, kuri, savaime suprantama, norėtų, kad Amerika aktyviai kovotų su Putinu. Tačiau tai tenkina Ameriką, kuri nenori pernelyg rizikuoti kovojant su Putinu, o, puikiai suprasdama kur link tai veda, – į visišką ir totalų susinaikinimą, – yra pasirengusi palaukti, kad tas pralaimėjimas įvyktų be papildomos rizikas JAV, jos ekonomikai ir padėčiai pasaulyje“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer