Įrašas verčia graudintis: žuvusiam ukrainiečių kariui mama paskutinį kartą suniūniavo lopšinę

Vykstant atsisveikinimo su žuvusiais Ukrainos gynėjais ceremonijai, buvo nufilmuota, kaip vieno iš karių motinų paskutinį kartą savo sūnui suniūniavo lopšinę. Vaizdo įrašas ėmė plisti internete ir privertė ne vieną jį peržiūrėjusį internautą susigraudinti.

Antradienį, birželio 21-ąją, Lvive vyksta atsisveikinimo su žuvusiais Ukrainos gynėjais ceremonija, rašo UNIAN.

Ceremonijos metu vieno iš žuvusių karių motina prie jo karsto paskutinį kartą jam suniūniavolopšinę.

Tai Andrejaus Dimido mama. Jis žuvo per mūšį su Rusijos kariais netoli Donecko. Dainuojančios mamos vaizdo įrašu socialiniuose tinkluose pasidalijo Irina Salo.

„Andrejaus Dimidos motina dainuoja paskutinę sūnaus lopšinę“, – rašė ji.

Vaizdo įraše matyti, kad ceremonijos dalyviai sunkiai tramdo ašaras.

Įrašas kaipmat sugraudino ir interneto vartotojus. Po įrašu socialiniuose tinkluose atsirado daugybė jautrių komentarų.

„Tai labai skausminga“, – rašė vienas interneto vartotojas.

„Nelaiminga, sielvarto prislėgta motina…“ – rašė kitas.

„Kaip tai išgyventi…“ – pastebėjo dar vienas.

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybės narės, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyksta aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer