Simonian prabilo apie paskutinę Kremliaus viltį: „Tegul jie supranta, kad neįmanoma su mumis nedraugauti“

Ištikimiausia Kremliaus propagandistė Margarita Simonian tvirtina, kad rusai tikisi, jog Ukrainą ir pasaulį dėl grūdų blokados užklups badas. To, jos teigimu, reikia tam, kad Vakarai persigalvotų dėl sankcijų Rusijai.

Praėjusią savaitę kalbėdama Rusijos organizuojamame Sankt Peterburgo ekonomikos forume, propagandinio Rusijos kanalo RT vadovė M. Simonian sakė:

„Žinote, yra toks labai ciniškas juokelis, net ne juokelis, o šauksmas Maskvoje, jau kelis kartus girdėjau iš skirtingų žmonių. Skamba taip: „Visos mūsų viltys – į badą“. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad dabar prasidės badas ir jie persigalvos ir atšauks sankcijas, ir ims su mumis draugauti, nes supras, kad su mumis neįmanoma nedraugauti“.

Vakarai reikalauja, kad Maskva nustotų blokuoti Ukrainos Juodosios jūros uostus ir leistų dideles grūdų atsargas išgabenti į pasaulio rinkas, nes baiminamasi, kad pažeidžiamuose regionuose kils badas.

Europos Sąjunga remia Jungtinių Tautų pastangas tarpininkauti Ukrainai, Rusijai ir Turkijai sudarant susitarimą dėl grūdų išvežimo, tačiau kol kas nepavyko pasiekti jokios pažangos.

Maskva savo ruožtu tvirtina, kad kainos didėja, o Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje maisto trūksta dėl ES sankcijų, įvestų dėl Rusijos invazijos į Ukrainą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer