Bernardinų sode susituokė Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas

Saulėtą penktadienio rytą Vilniaus Bernardinų sode susituokė žurnalistė Jurga Baltrukonytė ir fotografas, menininkas ir būgnininkas Algis Kriščiūnas.

Į ceremoniją susirinko ir poros bičiuliai, čia netrūko gerų emocijų ir juoko. Tarp susirinkusiųjų buvo galima pastebėti ir žinomus veidus – Jurgą ir Algį sveikino Arnoldas Lukošius, Rimvydas Širvinskas, Audrė Kudabienė ir kiti.

Anksčiau apie artėjančias vestuves moteris rašė savo socialiniuose tinkluose.

„Vyrai, moterys, vestuvės ir klaidos

Na va.

Aš pasidaviau. Pagaliau bus mūsų vestuvės!!!!!

Šį penktadienį! (šiandien)

Galvojimui apie vestuves skyriau dvi savaites. Jei atvirai – vieną. Gal kažkas nepavyks, bet o kas? Kils žemės drebėjimas, uraganas, kas gali nutikti baisaus? Nieko. Nepatiks suknelė (jos dar nėra) ar vynas? Tingiu apie tai net galvoti (šį postą rašau, kai jaunavedys ramiai miega, seniai nusipirkęs kelnes, marškinius ir myžalo spalvos sportbačius). O aš? Man neramu širdyje, šiaip man neramu visada, net jei ryt nebūtų vestuvių.

Taigi sėdžiu ir rašau.

10 didžiausių klaidų, kurias daro žmonės, keldami vestuves

1 Jie mano, kad vestuvės išspręs kažkokią problemą. Turiu nuvilti – vestuvės dažnai ją tik paryškina. Sykį tuokėsi moteris, su vyru jau auginanti du vaikus, bet oficialiai jie nebuvo šeima. Jai nuolat užeidavo psichozės, kildavo problemų šeimoje, psichiatras užsiminė, jog santuoka sustiprintų jos savivertę, tačiau nieko gero iš to nesigavo. Joks antspaudas nesuklijuoja subyrėjusios vazos.

2 Vestuves jaunieji rengia ne sau, o giminei, iš pareigos, net tetoms, kurių nėra matę nuo darželio laikų.

3 Išleidžia tiek pinigų, jog galėtų nusipirkti naują mašiną ir su ja keliauti po pasaulį. Būna, net pasiima paskolą. Finansinė našta irgi nesulipdo jaunos šeimos.

4 Badauja, kad tilptų į instagramines sukneles ar kostiumus, ir varžosi su dukromis ir sūnumis, kad atrodytų, kaip jų sesės ar broliai dvyniai.

5 Planuoja vestuves metus, tarsi neturėtų ką veikti. Derina gėlių žiedus prie lūpdažio arba jaunikio garbaną prie garbanotos lelijos švarko atlape.

6 Susirieja ir išsiskiria dėl vestuvių plano (nors čia gal gerai. Jei jau neįmanoma sutarti dėl staltiesių rašto, tai jau tepkitės slides atskirai).

7 Pavydi kitiems įdomesnių vestuvių, suknelių ar šukuosenų, gailisi nepasisamdę geresnių planuotojų ar neužsisakę puikesnio dvaro.

8 Nuotraukose atrodo tarsi filmo aktoriai, vaidinantys „Titanike“ ar kitoje romantinėje dramoje. Gatvėje jų nepažintum.

9 Persipuošia.

10 Užmiega žiūrėdami savo vestuvinį filmą, bet nori visiems jį rodyti. Per kalėdas, velykas ir žolines.

Ir kodėl visa tai rašau dabar, ko čia man jau parūpo tos vestuvės?

Tai va, primenu – ryt Vilniuje, anksti ryte įvyks beprotiškiausios pasaulyje Jurgos ir Algio vestuvės, siekiančios Gineso rekordo kaip greičiausiai suorganizuota šventė pasaulyje. Ir likus 10 valandų iki ceremonijos nuotakos suknelė vis dar siuvama… MK drama queen kuo greičiau vežkite suknią!!!!

Bet nuotakai dzin. Ji turi švarius baltus šortus (dėl visa ko) ir visai nepanikuoja.

Šventė yra arba nėra, ji yra su džinsais ar su suknele, su stalais ar pievoje. Su krevetėmis ar balta mišraine, kurios kibirą pjausto draugė (Egle Ona Ziemyte, užuojauta).

Būčiau nerami tik tada, jei neateitų draugai, o jų ateis daug. Kai manęs klausia, kiek jų bus, nežinau. Žinau, tik kad bus daug palmių (iš Egzotiniai augalai Lietuvoje ir Amor de flores).

Bet nebijau tokio dalyko, kad mūsų namuose kažkas netilptų, nerastų vietos atsisėsti ar kavos puodelio bei lėkštės.

Dėkoju likimui, kad mano draugai visada ateina pas mane – kai juodos, baltos ar rožinės dienos.

Ir kad jiems bus dzin, kad mane prieš vestuves kirpo Algis, nes nespėjau į kirpyklą“, – rašė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer