Legendinių „Azov“ pulko karių nuotraukų autorius gyvas rusų nelaisvėje – pavyko susisiekti su šeima

Iš „Azovostal“ plieno gamyklos evakuotas Mariupolio gynėjas Dmytro Kozackis, šaukiniu „Orestas“, pagaliau susisiekė su savo artimaisiais. Po kelių mėnesių tylos vaikinas savo šeimai galėjo pranešti esantis gyvas, tačiau rusų nelaisvėje.

Jo sesuo Darija Jurčenko papasakojo apie pokalbį su broliu, praneša Ukrainiečių televizija „24 Kanal“. Dabar „Orestas“ yra rusų okupuotoje Donecko srities teritorijoje.

Rugpjūčio 2 d. D. Kozackis paskambino Darijai iš rusiško numerio ir pasakė: „Labas, čia Dima“. Jis pasakė, kad yra sveikas ir dabar yra laikinai okupuotame Donecke. Kai jis kalbėjo telefonu, netoliese buvo „tyrėjas“. Pasak merginos, pokalbis buvo trumpas, skelbia UNIAN.

„Mes su juo kalbėjomės. Sakau, kad labai jį myliu. Jis pasakė, kad taip pat, ir pradėjo verkti. Aš taip pat apsipyliau ašaromis“, – pasakojo Darija.

Tuomet D. Kozackis sugebėjo paskambinti ir savo mamai, ši labai apsidžiaugė pagaliau išgirdusi sūnaus balsą.

D. Kozackis yra autorius nuotraukų, kuriose įamžinti „Azovstal“ gamyklos Mariupolyje gynėjai. Jo jautrios ir dramatiškos nuotraukos apskriejo visą pasaulį. Daugiau nei 80 dienų jis kartu su kitais kariais gynė „Azovstal“ gamyklą Mariupolyje, kol buvo paimtas į rusų nelaisvę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer