„Blondei su geliku“ Kristinai – kandžios verslininko replikos: „Laukiu viešo atsiprašymo“

Visai neseniai žaibiškai socialiniuose tinkluose išgarsėjusi nuomonės formuotoja „blonde su geliku“ vadinama Kristina Meseguer (40 m.) jau spėjo sulaukti ne tik pagyrų, bet ir nemažai kritikos. Nuomonės formuotoja sulaukė ir nemalonaus komentaro iš verslininko Tautvydo Barščio (65 m.) ir net pareikalavo vyro atsiprašymo.

Socialiniuose tinkluose moteris išplatino vaizdo įrašą, kuriame kreipiasi į žinomą vyrą.

„Ponas Tautvydai Baršty, kreipiuosi į jus. Prieš šešias savaites jūs pakomentavote ant mano „Reels“, kurį parodijavo „Starbucks“, kad aš esu „žąsis besmegenė“.

Man iškilo toks klausimas. Kaip jūs galite rašyti tokius įžeidžiančius komentarus, nepažinodamas žmogaus?

Iš tikrųjų, aš niekada žmonių neįžeidinėju ir nežeminu, nestatau aukščiau savęs. Aš kandu tiems heiteriams, kurie kanda atgal.

O šiandien jūs, Tautvydai, pakomentavote ant mano kito „Reels“ visiškai priešingai. Cituoju: „Respectas, šaunuolė, kaip visą elitą gaidini, tai miela žiūrėti“.

Nesupratau tokio pasikeitimo jūsų nuomonės. Ar jūs irgi esate iš tų žmonių, kurie prieš mėnesį galvojo, kad aš esu kvaila ir tik rodau, ką turiu, o dabar, kaip ir daugelio, pažiūrėjus laidas, nuomonė pasikeitė? Aš esu nustebusi dėl tokio komentaro.

Ponas Baršty, aš turiu didelius kiaušinius tą pasakyti jums. Kad ir koks jūs būtumėte turtingas ir įtakingas žmogus, bet laukiu viešo atsiprašymo ir tikiuosi sulauksiu. Kadangi esu nepasikėlus, nearogantiškas ir nekonfliktiška asmenybė. Tikiuosi sulaukti atsiprašymo ir tapsime gerais draugais. Bučkis“, – kalbėjo K. Meseguer.

Į moters komentarą sureagavo ir pats T. Barštys.

„Neapsikraunam, panelyte. Nei aš ką norėjau įžeist, nei man įdomu. Aš iki tokio jūsų šiandieninio tos kartos lygio dar nenusiritau.

Mes esame iš skirtingų kartų ir, manau, kad šiandienai, kaip jūs sakote, nu net supykdo tos „psiaudo asmenybės“ tie įžymūs žmonės““, – rašė Tautvydas.

www.tv3.lt

Site Footer