Brangiausi šaltibarščiai Lietuvoje? Palangos restorane už juos teks sumokėti ir 9 eurus

Ar kada nors bandėte įsivaizduoti lietuvišką vasarą be šaltibarščių ir šalia jų patiektų karštų bulvių? Jei taip, tikriausiai vaizdiniai galvoje kaupėsi sunkiai. Ši vėsinanti sriuba gyventojų itin pamėgta ne tik dėl išskirtinio skonio, bet ir dėl lengvo, greito paruošimo, prieinamos kainos. Tačiau, ar žinojote, kiek už šį patiekalą sumokėsite milijonus turistų pritraukiančiame Lietuvos kurorte – Palangoje?

Garsiausioje Palangos vietoje – J. Basanavičiaus gatvėje apstu kavinių ir restoranų, garsiomis iškabomis raginančių užeiti.

Dažniausiai prie kiekvienos jų įėjimo lauke poilsiautojai gali iš anksto susipažinti su tądien patiekiamų patiekalų meniu ir kainomis.

Šaltibarščių kainos J. Basanavičiaus gatvėje įvairios. Tačiau dažniausiai svyruoja nuo 4 eurų iki 5.50 eurų.

Pavyzdžiui, savitarnos kavinėje „Cepeliniškės“ tik už lėkštę šaltibarščių sumokėsite 4 eurus, o jei panorėsite greta dar ir bulvių – kaina bus euru didesnė.

Štai kavinėje-bare „Senoji Hansa“  ar „Švyturyje“ šaltibarščiai, patiekti su bulvėmis atsieis 4 eurus 50 centų. Restorane „deCuba“ – 5 eurai 50 centų.

Tiesa, pernai poilsiautojus šios rusvos sriubos kainos J. Basanavičiaus gatvėje pasitiko kuklesnės – jos svyravo nuo 3 iki 4 eurų. O prieš keletą metų aukščiau paminėtose maitinimo įstaigose už lėkštę šaltibarščių būtumėte sumokėję dar gerokai mažiau.

2020-aisiais „Senojoje Hansoje“ šaltibarščių kaina siekė – 3 eurus 80 centų, o „Cepeliniškėse“ – vos 2 eurus 90 centų.

Brangiausi šaltibarščiai – toli gražu ne J. Basanavičiaus gatvėje

Jei svarstote, kad 5 eurai 50 centų už lėkštę šaltibarščių – brangu, pasižvalgykite po restoranus, esančius kiek tolėliau nuo J. Basanavičiaus gatvės.

Kaip naujienų portalui tv3.lt papasakojo Palangoje, S. Nėries gatvėje įsikūrusiame restorane „Toda“ apsilankiusi Greta (tikras vardas redakcijai žinomas), čia ji už šaltibarščių lėkštę sumokėjo  9 eurus.

Mergina sako, kad už pateikimą ir patiekalo išvaizdą sumokėti brangiau buvo tikrai tikrai verta, tačiau svarsto, kad nemano „daugiau niekur kitur tiek sumokėsianti“.

Kad šiame restorane šaltibarščiai kainuoja devynis eurus, įsitikino ir juos išbandę naujienų portalo tv3.lt žurnalistai.

Apie dienos pietų ir nakvynės kainas Palangoje skaitykite straipsnyje: Į Palangą jau plūsta poilsiautojai: už kiek galima pavalgyti ir pernakvoti?

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer