Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: atslenka sunkios dienos

Artėjantis priešpilnio laikotarpis suteiks progą daugumai lietuvių atsikvėpti. Garsi šalies astrologė Vaiva Budraitytė pasakoja, kad pamažu pradės jaustis tikrasis ruduo, kuris gyvenimą nuspalvins pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Vis dėlto, ji priduria, kad metas bus sudėtingesnis porai Zodiako ženklų.

Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė teigia, kad nors didžioji Zodiako ženklų atstovų dalis gali tikėtis puikaus priešpilnio periodo, vis tik yra ženklų, kuriems reikėtų būti atsargesniems.

„Atsargesni turi būti Žuvų ir Skorpiono Zodiako ženklo atstovai. Jiems patarčiau susilaikyti artėjančią savaitę nuo rizikingų sprendimų, išlikti santūriems ir jokiu būdu nedaryti karjeroje staigių pokyčių“, – sako astrologė.

Ką nuveikti?

Labiausiai priešpilnio savaitę seksis tiems, kurie dirba su aukštosiomis technologijomis. Vaiva priduria, kad gali pasijausti ir stipriai išreikštas kūrybingumas, taigi, vos tik jį pajutę, nerkite į kūrybą. 

„Jeigu norite „suaktyvinti“ tam tikrus dalykus, tą galite pradėti daryti jau priešpilnio savaitę. Be to, atkreipkite dėmesį į 18 dieną. Pirmadienį reikėtų skirti daugiau laiko tėveliams, seneliams, nes bus pastebimas puikių, teigiamų emocijų antplūdis“, – nusišypso.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer